ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב מליסינג

מערכת Auto1 |28/07/2011 |13:05 צפיות: 16955
seperator

הזירה להשכרות רכב מפנה את כובד משקלה לכיוון הליסינג, משום ששם ישנם תנאים דומים להשכרת רכב, וישנה פריבילגיה בסופה של תקופה: לרכוש את הרכש מחברת הליסינג, או לפחות להשתמש בהוצאה הכספית שכבר נעשתה משך השנים לטובת חברת הליסינג (בדרך כלל 36-60 חודשים לעסקת ליסינג להשכרת רכב), כשהיא מכסה חלק ממחיר הרכב. כדאיות העסקה פשטה ברחבי הארץ, והנה כיום ניתן לומר שרוב עסקאות הרכש של הרכבים החדשים נעשים דרך שוק הליסינג (כמו גם 75% משוק המשומשות נמכרות באמצעות שוק זה).איך נוצרות הזדמנויות כאלו לרכישה?

כשמדובר ברכבים חדשים, חברות ליסינג רוכשות את הדגמים הבסיסיים והזולים יותר היישר מיבואני הרכב, כשהם בעלי רמת אבזור
נמוכה יחסית וזה אומר רמת בטיחות נוחה יותר. כך גם ברכבים שהיו שייכים לחברת הליסינג והשתמשו בהם כרכבים להשכרה, בין אם כרכב חברה, ובין אם כרכב להשכרה שנסעו בו מספר נהגים. ובכל זאת לרכב שערכו נמדד בעשרות אלפי שקלים יש אפשרויות מימון רבות, משום הגב הכלכלי של החברה שמציעה אותן תמורת בטחונות נמוכים.

רכישת רכב יד שניה מליסינג

אם עד להיות הרבה רוכשים פוטנציאלים נמנעו מלרכוש רכש מהשכרה כי "טחנו לו את הגיר ואת המנוע", היום יש אחריות על אלו מחברת הליסינג, הרכב בדרך כלל עובר ממילא טיפולי תחזוקה – תקופתיים ושוטפים לפי הצורך מטעם המוסך במסגרת אחריות חברת הליסינג– עד כדי כך שלפעמים תחזוקתו יותר מוקפדת משל רכב פרטי.

אפשרות להחלפה במחיר עלות

לאחר שרוכשים את הרכב מחברת הליסינג תמורת מלוא הסכום והרכב בבעלות מלאה של הרוכש, יוכל להחליף אתה רכב בחברת הליסינג תמורת דגם חדש יותר, כשערך הרכב כפי שהוא במחירון יקוזז ממנו. חשוב לדרוש לראות ספר טיפולים, שכל האבזור הרצוי נמצא ולהתמקח על המחיר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות