ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מהו ליסינג מימוני?

מי שאינו יכול להרשות לעצמו רכישה של רכב חדש, יוכל לקבל רכב חדש מבלי לרכוש אותו במחיר מלא, לאורך תקופת השכרה ארוכה.

מערכת Auto1 |18/09/2011 |13:05 צפיות: 14802
seperator

יותר ויותר אנשים מבינים כי עומדות בפניהם אפשרויות מתקדמות לרכישת רכב, או לפחות להשתמש בו לאורך תקופת זמן ארוכה, ועדיין לא לשלם את סכום מחירו המלא. אפשרות מסוג זה נקראת גם "ליסינג מימוני". המשמעות של עניין הליסינג היא ששוכרים את הרכב לאורך תקופת זמן ארוכה שמשתלמת יותר מאשר השכרת רכב רגילה, וזול יותר מאשר רכישה כוללת של רכב חדש, בן אותו שנתון. עסקת הליסינג המימוני מאפשרת לשוכר לרכוש את הרכב עם סיום תקופת השכירות, ובתנאי שלוקחים את הסכום ששולם בעבור השכירות ומשלימים אותו עד למחיר מחירון או כפי שסוכם מראש. 


הליסינג המימוני – בעלות של הליסינג, אחריות של השוכר
השוכר את הרכב לוקח אותו לתקופה ארוכה. המחיר אמנם נמוך יותר מזה של ליסינג תפעולי, אולם בהתאם, האחריות לבטח את הרכב ואת הנוסעים בו היא על השוכר, וכן שאר הטיפולים שהרכב מזדקק לו, כולל טסט ובדיקות רישוי, תיקוני מוסך ועוד. אמנם אם לא ירכוש את הרכב בסיום החוזה, אין צורך לחשוש לאיבוד ערך של הרכב, משום שהבעלות נשארת של חברת הליסינג והרכב מוחזר אליה בסופו של חוזה.
כמו לשלם על הלוואה
נכון שיש מימון לרכב שמאפשר לשלם על רכב חדש תוך קבלת תנאים מקלים, כמו תשלומים – ובמקביל לזה, ישנו מימון לליסינג, שאומר שעל תקופת ההשכרה משלמים מדי חודש ולא בבת אחת. הסכום השלם שמחולק לתשלומים עדיין איננו מלוא מחירו של הרכב ואפשר להחליף את החוזה בתום החוזה. העניין דומה לבעלי רכב שאוהבים לחדש אותו בכל פעם שתוקף אחריות היצרן פג. 
ליסינג מימוני הוא ישיר
הליסינג מימוני מתאים ללקוחות פרטיים, אשר אין ברשותם את מלוא הסכום לרכוש רכב חדש, ויכולים להרשות לעצמם לשלם מדי חודש על שכירות רכב. הרכב שייך לחברת הליסינג ולכן ההשכרה היא באופן ישיר, ואם יחליט לרכוש את הרכב יזכה למחיר של יד שניה בד"כ.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות