ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

גורמים משפיעים על מחיר השכרת רכב בחו"ל

לא משנה אם זה טיול או חופשה, השכרת רכב בחול משדרגת את השהות במדינה בה אנו מבקרים ומחברת אותנו בצורה הטובה ביותר למקום בו אנו מטיילים.

מערכת פורטל auto1 |30/12/2012 |13:05 צפיות: 13859
seperator

אם זה נסיעה קצרה לטברנה שרחוקה יותר מהמקום שבו אנו לנים או אם זה מסלול טיול לכפרים המרוחקים כמה שעות נסיעה מהמלון שלנו, הרגשת החופש שבנסיעה בקצב ובמסלול שלנו מעשירה את חווית הטיול. חברות השכרת הרכבים מציעות אינסוף הצעות מפתות, אך האם יש דרך להוזיל את הצעות אלה?

מי נוהג?
ישנם מספר גורמים שבהם ניתן להוזיל בצורה מסוימת את הוצאות השכרת הרכב בחו"ל. בראש ובראשונה גיל הנהג. ככל שהנהג מיומן יותר כך מחיר השכרת הרכב יהיה נמוך יותר, לכן במידה ואנו כמה נוסעים או משפחה נעדיף את הנהגים הוותיקים היותר כנהגים מבחינת המחיר. בדרך כלל לנהג בגיל 25 יהיה זול יותר מנהג בן 24.  בנוסף לכך, אנו נשלם יותר על הוספת נהג לרכב. כלומר מבחינת חברת ההשכרה שני נהגים או יותר יורשו לנהוג ברכב. 

הזמנה מראש של הרכב יכולה לחסוך לנו
הזמנה מראש של הרכב יכולה לחסוך לנו
להזמין מראש את הרכב
השכרת רכב מראש תהיה זולה יותר מהרגע האחרון. לחברות ההשכרה קל יותר להתנהל ולהיערך להזמנות מראש. לכן מומלץ לסגור את השכרת הרכב ברגע שאנחנו יודעים על תאריכי הנסיעה. ישנן חברות השכרה בינלאומיות שנמצאות בארץ ואפשר גם באמצעותן לבצע את ההזמנות להשכרת רכב בחו"ל ולעיתים אף לקבל מחירים זולים יותר מאשר ההשכרה במדינת היעד. 
סוג הרכב והגיר המוצע בו יהווה גם פרמטר במחיר הרכב השכור. ככל שהרכב יהיה גדול יותר כך מחירו יהיה יקר יותר ולהפך. גיר אוטומטי יהיה יקר יותר מגיר רגיל. יש לקחת בחשבון בעת השכרת הרכב האם אנו יכולים לנהוג בכביש שחדש בגיר רגיל, לעיתים עדיף לבחור בגיר אוטומטי ולהיות בשיא הריכוז בנהיגה על אף התוספת במחיר.  
השכרת רכב בחו
השכרת רכב בחו"ל גם בפריז
יש להימנע מקנסות מיותרים! 
בדרך כלל חברות השכרת הרכבים מציעים עסקה משתלמת יותר לכמות גדולה יותר של ימים, כלומר כל יום נוסף יהיה זול יותר מקודמו בהשכרת הרכב. כך שאנו צריכים לחשב את מסלול הטיול שלנו לפי ימים ורצוי שאנו נבדוק את הדילים השונים של כל אחת מחברות ההשכרה. 
חברות השכרת הרכבים נותנות קנסות על איחור בשעת החזרת הרכב, החזרת רכב עם חוסר דלק, פגיעות חיצוניות או פנימיות ברכב ועוד. יש לבדוק לפני השכרת הרכב את תנאי העסקה ואת הימצאות תנאים מסוימים בהחזרת הרכב. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות