ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שיטות לרכישת רכב

יכול להיות שדחיתם יותר מדי את מועד התיקון של הרכב או את מועד מכירתו לטובת רכב אחר כדי לזכות בהזדמנות כלכלית טובה לרכישת רכב. אז נכון לעכשיו, מה יותר משתלם – ליסינג או קניית רכב בהלוואה?

מערכת Auto1 |27/12/2012 |13:05 צפיות: 14135
seperator

 

המצב הכלכלי אצל מרבית מהמשפחות המתקיימות בישראל אינו מהטובים ביותר בממוצע כפי שניתן לבחון זאת לאורך מספר עשורים לאחור. זוגות צעירים מתקשים להקים משפחה ולבסס את עצמם בקניית בית ורכב כנכסים הבסיסיים לקיומם, וגם מי שצבר בעצמו כבר רכוש או רכב – מתקשה למכור אותו כיד שניה ובכך למעשה מעלה את רף ההשקעה החוזרת ברכב הבא. כך או כך, לאיזה צד שהתקליט יתנגן נקבל את אותו המצב: נדרשת הלוואה כדי לבצע רכישה של רכב ישן או חדש, ולפעמים זה אפילו יותר משתלם משבירת תוכנית חיסכון שצוברת תשואות יפות. 
הלוואה מאפשרת לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים
הלוואה מאפשרת לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים
אפשרויות שונות לקבלת הלוואה לרכישת רכב
כשישנו עניין לרכוש רכב מיד שניה, ניתן לפנות לחברות המוכרות רכב יד שניה מליסינג – ולקבל תנאי תשלום נוחים כמו פריסה לתשלומים או אפשרות לשחק עם מקדמה ככל המתאפשר ואת היתרה בתשלומים. אילו מדובר על מוכר פרטי, יש להכין את מלוא הכסף במזומן או לרכוש זאת תוך קבלת הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית. ברכישת רכב חדש, ישנה אפשרות לקבל עסקת ליסינג פרטי או הלוואה.
שיטת הליסינג היא למעשה רכישת רכב בתשלומים
שיטת הליסינג היא למעשה רכישת רכב בתשלומים
שיטת הליסינג הפרטי
לפי שיטת הליסינג הפרטי, ניתן לשלם מקדמה גמישה בדרך כלל, ואת היתרה פורסים לתשלומים כשה"משחק" בתשלומים משנה גם את גובה התשלום הסופי מפני הריביות המתווספות לכל תשלום ותשלום. לאורך כל הזמן הזה הרכב שכור, ובתום תקופת התשלומים (בממוצע 3 שנים) ניתן להשלים את התשלום למחיר מוזל ממחיר מחירון של רכב פרטי, משום שהרכב היה אמנם חדש, אולם שייך לחברת ליסינג.
 
הלוואה לצורך רכישת רכב
הלוואה לרכישת רכב יכולה להינתן מגורמים שונים – ולא רק מהבנק, אלא מכל חברת הלוואות מתחרה. הלוואות חוץ בנקאיות – משמעותן מסגרת אשראי נוספת ללא תלות בתנאי הבנק, ההלוואה מיידית באופן יחסי ואינה סוחבת בירוקרטיה או התמהמהות בהזרמת ההלוואה, וכאן המקום לבדוק שוב ריביות מתחרות.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות