ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פתרונות מימון לרכב

מימים – ימימה הבנק היה המוסד הפיננסי הבלעדי שהיה מוכן להעניק ללקוחותיו הלוואות – כלליות וייעודיות כדי לאפשר גם למעוטי יכולת לרכוש רכב. כיום, מדובר בשוק תחרותי להלוואות ולמימון יעודי לרכב.

מערכת Auto1 |27/12/2012 |13:05 צפיות: 19985
seperator

האפשרות לרכוש רכב חדש לגמרי אינן מסתיימות אצל היבואן, אלא רק מתחילות בבדיקה גם אצל היבואן כאופציה אחת מיני רבות. רכב חדש יכולים לייבא היבואן הרשמי, אולם גם חברות הליסינג מייבאות רכבים חדשים לגמרי מהיצרנים או מסוחרי רכבים חדשים שונים ברחבי העולם, תוך צמצום עלויות הייבוא. כמו כן, משנת 2010 גם אנשים פרטיים יכולים, תחת תנאים מסוימים, לייבא רכב ועדיין לשלם פחות מהעלויות למכירה בארץ. כך או כך, עדיין ישנו סיכוי שרכב שמחירו עשרות ומאות אלפי שקלים יאלץ את הרוכשים לקחת הלוואה כל שהיא. וכאן מתחילה הדילמה.

 
ניתן לרכוש רכב מהיבואן במימון חלקי
גם היבואנים מאפשרים רכישת רכב באמצעותם כשישנו מימון חלקי, לרוב בן כ- 30 אחוזים ממחיר הרכב. ההלוואה תהיה בריבית קבועה – אשר נחשבת לגבוהה יחסית. משום כך, קהל הרוכשים עלול להזדקק להלוואה נוספת מאת הבנק או חברות מימון חיצוניות, או להלוואה גדולה יותר למימון רכב ממעניקי ההלוואות החוץ בנקאיות.
כיום בעזרת דרכי מימון שונות כמעט כל אדם יכול לרכוש רכב חדש
כיום בעזרת דרכי מימון שונות כמעט כל אדם יכול לרכוש רכב חדש
הלוואה מחברות אשראי
חברות האשראי מעניקות את מרבית סכום הרכישה בהלוואה (את היתרה משלמים במזומן, כמקדמה לעסקה). בדרך כלל מדובר בהלוואה עד לסכום של 80% מגובה הסכום ובריבית קבועה הנעה סביב פריים פלוס 2.5 . חברת אשראי היא חברה חוץ בנקאית שמעניקה את ההלוואה הזו בקלות יחסית ובמסגרת אשראי נוספת. 
כיום כ 40 אחוז מהרכבים נרכשים בשיטת הליסינג המימוני
כיום כ 40 אחוז מהרכבים נרכשים בשיטת הליסינג המימוני
אפשרות לרכוש באמצעות ליסינג מימוני או ליסינג פרטי
בליסינג מימוני או בליסינג פרטי, משלמים תשלום גבוה יותר התחלתי – לרוב בין 15%-30% מגובה מחיר הרכב, ואת היתרה פורסים ל- 36-60 תשלומים. גם כאן יש מקום לבדוק את הריביות ואפילו להתמקח עם חברת הליסינג בנוגע לריבית בתשלומים. ניתן "לשחק" עם התשלום הכולל תוך שינוי גובה המקדמה. ככל שפריסת התשלומים תהיה קטנה יותר, הריבית תישאר על אותו אחוז אולם תצטמצם בסכום הסופי לתשלום.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות