ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הלוואות לרכב – כיצד

בנקים וחברות חוץ בנקאיות יותר משמחים להעניק הלוואות עבור לקוחותיהם ולקוחות שאינם קשורים עמם, ולכן תחום ההלוואות בעולם הרכב מציג היצע גדול ומשמעותי של סוגי הלוואות.

מערכת Auto1 |26/12/2012 |13:05 צפיות: 14044
seperator

 

ממש כמו מוצרים אחרים – למשל בתחום הביטוח, מי שיש לו הלוואה במוסד פיננסי מסוים, יכול לקבל תנאים מועדפים באותו המקום – כמו גם מי שיש לו זכות פיננסית נרחבת בבנק. כדי לעשות את המשוואה מעניינת יותר, מוסיפים לה גם חברות ליסינג וחברות שמעניקות הלוואות נטו או מימון לצרכים שונים. לכל אלו יש בנפרד יש מצע הלוואות מתחרה בבנקים – לרבות מסגרת אשראי שהיא נפרדת ובלתי תלויה במסגרת האשראי בבנק. ההלוואות לרכב מאפשרות גם מימון מלא או חלקי לרכב כך שבמרבית המקרים שעבוד הרכב מתבטל.
 
בנקים שקיימת בהם כבר הלוואה
ישנם בנקים שיציעו דרך נוספת לרכישת רכב מבלי לשעבד אותו, והיא ללוות כספים על סמך הנכס שכבר משועבד לטובת המשכנתא, או לפי שווי נכס שכבר משועבד ומשולם באמצעות הלוואה גדולה אחרת. רכישת רכב באמצעות הלוואה שכזו מחייבת בדיקת ריביות משווה.
מימון לרכב מאפשר לכוש רכב חדש בפריסה נוחה של תשלומים
מימון לרכב מאפשר לכוש רכב חדש בפריסה נוחה של תשלומים
אין צורך לשעבד – אפשר לשכור אותו
שעבוד של רכב? זה כנראה מושג ששייך בעיקר להלוואות שיש בהן מימון מלא מהבנק. בעסקאות ליסינג מקבלים רכב חדש לגמרי, משלמים עליו מקדמה בת 30-40% ואת היתרה פורסים לתשלומים. היתרה אינה שווה את שוויו המלא של הרכב ומחושבת באופן מסוים, כך שרם בתום העסקה השוכר מעוניין ברכישת הרכב, עליו להוסיף עוד סכום שישתווה לרכישת רכב יד שניה מליסינג, כלומר מעט מתחת למחיר מחירון יד פרטית.
כיצד לקחת מימון לרכב?
כיצד לקחת מימון לרכב?
אז ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני?
בדרך כלל עסקים פרטיים יהנו מהתנאים שברכישת רכב בתנאי ליסינג תפעולי, משום שהשירותים שבו באים לקראת הלקוח כך שלא יצטרך לנדב מזמנו לטיפולי רכב או כדי לשלם לביטוח. הכול כלול כבר בפנים. מי שמעוניין לשכור אותו ללא השירותים הללו ובזול יותר יכול לפנות לליסינג מימוני.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות