ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

משאית חדשה בשיטת הליסינג תפעולי

בשנים האחרונות עלו מספר עסקאות הליסינג התפעולי למשאיות בישראל , ישנן מספר רב של חברות המציעות את הליסינג אך מדוע זה כדאי?

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |18/12/2012 |13:05 צפיות: 14207
seperator

רכישת משאית בשונה ברכישת רכב פרטי היא יקרה יותר ומציבה מכשולים גדולים יותר לפני הקנייה. ליסינג תפעולי למשאיות יתאים במיוחד לחברות וארגונים שזקוקים למשאיות לתפעול העסק בצורה מיטבית אך אינן רוצות להשקיע את הכסף והמשאבים שלהן ברכישה ובניהול צי רכבים. השירות שמקבל בעל העסק מליסינג תפעולי הוא מצוין וניתן להסתמך עליו בבניית העסק ומערך ההובלות והתפוצה. 

משאית חדשה באמצעות ליסינג תפעולי
משאית חדשה באמצעות ליסינג תפעולי
ליסינג תפעולי לעסק
עסקאות ליסינג תפעולי למשאיות הן נפוצות בישראל ויש מספר חברות המציעות את שירותיהן לעסקים למיניהן. בתחילת העסקה חברות הליסינג מציעות משאיות רלוונטיות לסוג העסק אחרי אפיון העבודה והציוד שאותו המשאית עתידה להוביל. חברות הליסינג מבצעות מימון עסקה טוב ונוח שהחברה יכולה לעמוד בו. כל התיקונים והטיפולים של המשאית כלולות כמובן במסגרת העסקה. 
 
מגוון פרטים נכללים בעסקה
חבילות עסקאות הליסינג כוללות ברוב המקרים את הגורמים הבאים, ביטוח חובה, ביטוח מקיף, אגרת רישוי, טסט שנתי לרכב וטיפולים שוטפים של המשאית. במקרים רבים החברה המשתמשת במשאיות ליסינג מקבלת גם משאית חלופית במקרה של בעיה. פתרונות הליסינג נותנים שירות ברמה גבוהה מאוד ללקוחות ומאפשרים גם חידוש של מלאי המשאיות בתום תקופת ההסכם, כך גם בעלי עסקים יכולים לחשוב על עסקאות ליסינג לטווח ארוך ולהיות עם ראש שקט יותר בכל הנוגע לצי הרכבים של החברה. 
ליסינג תפעולי יכול להתאים גם לעסק שלך
ליסינג תפעולי יכול להתאים גם לעסק שלך
ראש שקט בעסק
ליסינג תפעולי למשאית מאפשר ראש שקט לבעל העסק, העובדה שהרכב שייך לחברות הליסינג המנהל אינו צריך לחשוב על טיפולים ותיקונים ואינו צריך להיתקל בעלות תיקונים שיכולה להגיע לאלפי שקלים. ובנוסף בגלל שבעלות המשאית שייכת לחברת הליסינג, בעל העסק יכול להיות בטוח שהמשאיות מטופלות בצורה הטובה ביותר ורמת הטיפולים של הרכב היא מצוינת.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות