ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג פרטי – רכב חדש חדש

מערכת Auto1 |18/12/2012 |13:05 צפיות: 14404
seperator

 

חברות ליסינג רבות מפרסמות מכל פינת רחוב, וזה לא סוג שכ- 70% משלל המכוניות החדשות שעולות על פני הכבישים שנה אחר שנה אלו הן מכוניות שמשולמות תחת עסקת ליסינג כל שהיא. כולם – רכבים מדגמים חדישים ובני כל המותגים, כשהנהנה ן הרכב שוכר אותו בעסקת ליסינג שנוחה לכיס שלו. המשמעות היא, שגם אם אין את מלוא הסכום לשלם במזומן עבור הרכב והבנק טוען שהמסגרת הבנקאית אינה מאפשרת רכישת רכב, עדיין ניתן להיעזר במסגרת חוץ בנקאית של הלוואה לרכישת רכב – בליסינג. 
 
אותם דגמים כמו היבואן הרשמי
אום דגמים המיובאים לארץ על ידי היבואן הרשמי יכולים להיות כיום מיובאים גם על ביבוא אישי לרכבים או פשוט ביבוא של חברת ליסינג. כשחברות הליסינג רוכשות ציי רכבים, הן זוכות להנחה משום גודל הרכישה, וזו הנחה ראשונה שכל רכב זוכה לקבל. שנית, מי ששוכר את הרכב ולאחר תום תקופת השכירות מעוניין לרכוש אותו, יכול לקזז את מה ששולם ולשלם את הפער שבין מחיר רכב יד שניה מליסינג ומה ששילם. 
ליסינג- קניית רכב בשיטת התשלומים
ליסינג- קניית רכב בשיטת התשלומים
ליסינג – להחזיר קצת בכל חודש
בכל חודש מחזירים מעט מן העסקה, וכך מחסלים את התשלומים לחברת הליסינג. בינתיים, זוכים לאחריות מטעם החברה, ואם מדובר בליסינג תפעולי האחריות גדלה לשירותים שונים כמו למשל לקיחת הרכב לטיפולים ולשטיפה. בדרך כלל הרכב נותר אצל הלקוח לאורך כל זמן התשלומים. 
לשיטת הליסינג יתרונות רבים ביניהם פריסה נוחה של תשלומים
לשיטת הליסינג יתרונות רבים ביניהם פריסה נוחה של תשלומים
רכב חדש מליסינג מימוני או מליסינג תפעולי
אין זה משנה אם זו עסקת ליסינג מימוני שבה משלמים רק על שכירות הרכב, או אם זו עסקת ליסינג תפעולי לשירות מלא – הרכב שמגיע ללקוח הוא חדש לגמרי מן הנמל. המשמעות היא גם שיש לשמור עליו משום שהוא אינו תחת בעלותו של השוכר, וכשישיב את הרכב עליו לשלם על הנזקים אם ישנם. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות