ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב מהשכרה - איפה כדאי

rכבים מהשכרה בארץ מצויים תחת תחרות מתמדת של מחירים. ישנו מספר לא מבוטל של חברות השכרה גדולות כקטנות שמציעות לא רק מחיר טוב, אלא גם התנאים באים לקראת הלקוח.

מערכת Auto1 |06/12/2012 |13:05 צפיות: 16168
seperator

רכבי השכרות אלו רכבים חדשים שעומדים לרשות הלקוח לאורך תקופת השכרה קצרה, כלומר ישנן חברות השכרה שמעמידות את הרכב לרשות הלקוח גם לתקופות של שעות בודדות בלבד מהיום, וישנן חברות שמקציבות ימים, שבועות ואפילו חודשים להשכרת רכב. חברות ליסינג מעמידות את הרכב לרשות הלקוח לתקופת זמן ארוכה, של עשרות חודשים – בין שנה לשלוש או ארבע בממוצע. אותם רכבים עומדים למכירה כשהם בני 2-4 שנים והמחירים ביחד למחירון ביטוח רכב פרטי זולים יותר. 

רכבי השכרות אלו רכבים חדשים שעומדים לרשות הלקוח לאורך תקופת השכרה קצרה, כלומר ישנן חברות השכרה שמעמידות את הרכב לרשות הלקוח גם לתקופות של שעות בודדות בלבד מהיום
רכבי השכרות אלו רכבים חדשים שעומדים לרשות הלקוח לאורך תקופת השכרה קצרה, כלומר ישנן חברות השכרה שמעמידות את הרכב לרשות הלקוח גם לתקופות של שעות בודדות בלבד מהיום
איך נבחר רכב אמין מחברת השכרה?
רכבים מחברת השכרה עולים ממילא זול יותר, משום מעמדם ועוד לפני שדיברנו על שחיקת רכב. איך ניתן לזהות איזה רכב נמצא במצב מכני טוב יותר או פחות? איזו קנייה לא תעמיד אותנו בהיכון למוסך אחרי שהרכב כבר יהיה בבעלותנו? על כל השאלות השונות ניתן למצוא תשובות באינטרנט, דרך ניסיון שחיים שלנו או של אנשים שכבר רכשו רכב מהשכרה או פשוט תוך ניסוי מחושב.
 
לקבל את כל היתרונות מחברת ההשכרות
כשהמחיר הזול הופך למובן מאליו מחברת השכרות, חשוב לבדוק אם המחיר לא "זול מדי". ישנם דברים שעומדים מסביב לנושא המחיר וזה נושא השירות, האחריות והאמינות של חברת ההשכרות. מלבד זה רצוי לעבור גם על כל מה שצריכים לדעת בקניית רכב יד שניה.
כשהמחיר הזול הופך למובן מאליו מחברת השכרות, חשוב לבדוק אם המחיר לא
כשהמחיר הזול הופך למובן מאליו מחברת השכרות, חשוב לבדוק אם המחיר לא "זול מדי". ישנם דברים שעומדים מסביב לנושא המחיר וזה נושא השירות, האחריות והאמינות של חברת ההשכרות
לקחת את הרכב לבדיקה
למרות שחברת ההשכרות עורכת בדיקה של הרכב עוד לפני שהוא מוצג ללקוח כדי לתמחר אותו לפי נתונים ופגעים, עדיין חשוב לקחת את הרכב למקום בדיקה ניטראלי עליו אתם תחליטו ולא החברה. בזמן הזה, יש לבדוק שהכול תקין מ-א' ועד ת'. אם לא, זו סיבה נוספת למיקוח.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות