ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג מימוני יתרונותיו של התהליך

קניית רכב באמצעות שיות הליסינג הפכה להיות השיטה הרווחת בשוק הרכבים. כיום מרבית הרכבים שנעים על כבישי המדינה נרכשו בשיטה זו

מערכת Auto1 |14/11/2012 |13:05 צפיות: 13725
seperator

במדינת ישראל כמעט לכל משק בית יש רכב אחד לפחות והוצאות הרכב מהוות את אחת ההוצאות הגדולות ביותר בחישוב השנתי של התזרים המשפחתי. כיום יש מספר שיטות שונות לרכישת רכב חדש. השיטה הידועה מכל היא רכישת רכב חדש מהיבואן, השיטה השניה היא רכישת רכב יד שניה מליסינג והשיטה השלישית היא רכישת רכב באמצעות שיטת הליסינג שהפכה להיות נפוצה עד מאוד בשנים האחרונות.

למעשה בשיטת הליסינג המימוני ניתן לרכוש את כל סוגי הרכבים הקיימים כמעט
למעשה בשיטת הליסינג המימוני ניתן לרכוש את כל סוגי הרכבים הקיימים כמעט

שיטת הליסינג

שיטת הליסינג היא שיטה שהגיעה למדינתנו מארצות הברית לפני כעשור ומעלה. בתחילה השיטה הייתה נפוצה בעיקר בקרב חברות גדולות שרצו לרכוש ציי רכב גדולים, בשנים האחרונות השיטה הפכה להיות נפוצה בקרב כולם ויותר אנשים ולקוחות פונים לשיטה זו לצורך רכישת רכב חדש. השיטה מאפשרת לכל אחד כמעט לרכוש רכב בצורה נוחה שלא תהווה בעבורו מכה גדולה מידי על הכיס.
שיטת ליסינג מימוני היא השיטה הנפוצה ביותר כיום לרכישת רכב
שיטת ליסינג מימוני היא השיטה הנפוצה ביותר כיום לרכישת רכב

שיטת הליסינג המימוני

שיטת ליסינג מימוני היא השיטה הנפוצה ביותר כיום לרכישת רכב. למעשה שיטת הליסינג דומה מאוד להלוואה בנקאית. השיטה עובדת בצורה הבאה: בעת חתימה על חוזה הליסינג הלקוח משלם סכום השווה ערך לכ30 אחוז מהרכב במזומן, יתרת התשלומים מועברת לחברת הליסינג באמצעות תשלומים חודשים שווים הנקבעים מראש. לרוב חוזה הליסינג הינו חוזה לכשלוש שנים שבתום התקופה ניתן לחדשו באמצעות חתימה על חוזה חדש או רכישת הרכב בעבור תשלום יתרת ערכו של הרכב.

אילו רכבים ניתן לרכוש בשיטה זו?
למעשה בשיטת הליסינג המימוני ניתן לרכוש את כל סוגי הרכבים הקיימים כמעט. מה שחברות הליסינג עושות זה למעשה רכישת הרכב מחברות הרכב בעבור תשלום זול יותר בשל הקנייה בכמויות. לאחר מכן הן חוכרות את הרכב ללקוח ומרוויחות על הפער בין מחיר הקניה לבין מכיר המכירה בתוספת ריביות שונות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות