ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בישראל: כדאי - לא רק בטיול

בחשבון פשוט, ישנם אנשים אשר ישתלם להם יותר להחזיק רכב שכור מספר פעמים בשנה, מאשר להחזיק רכב פרטי. דווקא בעידן של העלאות במחירי אחזקת הרכב רצוי לשקול זאת ברצינות.

מערכת Auto1 |13/11/2012 |13:05 צפיות: 13730
seperator

הוצאותיו של רכב פרטי אלו "הוצאות שוטפות" ומשולמות, לעתים קרובות ללא אבחנה, בכל פעם ש"צריך" ולא מראש. כל עוד אין חישוב מרוכז של כל ההוצאות החודשיות או השנתיות, אלו עלולות לצאת משליטה – וליצור "חור גדול יותר בכיס".נכון, ישנן חברות השכרה ו"ליסינג" שמציעים עסקאות של ליסינג תפעולי  - כלומר רכישה של חבילת שירותים שונים ביחד עם הרכב המגיע בשכירות. כך, משלמים מראש על החבילה ומחלקים לתשלומים חודשיים – וכך חוסכים "הפתעות" בהוצאות הרכב, ואפילו מקבלים עזרה בתפעולו – הובלתו למוסך לתיקונם ולטיפולים וגם כדי להעבירו טסט.

בישראל, רכבי השכרות לטווח זמן קצר משמשים לאנשים פרטיים
בישראל, רכבי השכרות לטווח זמן קצר משמשים לאנשים פרטיים

מה ההבדלים בין השכרת רכב לליסינג?

השכרת רכב היא מושג המתייחס להשכרות לתקופות זמן קצרות – שעה, יום, שבוע או חודש. הליסינג מטפל בלקוחות שמזדקקים לרכב לתקופות ארוכות – לרוב ניתן למצוא משנה ואפשר להגיע גם למספר שנים כשהממוצע נע בין 2-4 שנות השכרה. ניתן למצוא הבדל במחירים, כשהמחיר ליום נראה יותר זול בעסקאות הליסינג, וממילא שווי העסקה כולה נמוך ממחיר מחירון של רכב, כאשר מקבלים רכב חדש "מהשקית" בעוד רכב מהשכרה הוא רכב משומש במרבית הפעמים.
השכרת רכב היא מושג המתייחס להשכרות לתקופות זמן קצרות
השכרת רכב היא מושג המתייחס להשכרות לתקופות זמן קצרות

רכבי השכרות לתקופות קצרות בחו"ל

כשטסים לשבוע לטוסקנה, לספרד, לריביירה הצרפתית ואפילו לאוסטרליה או לארצות הברית – אלו סיבות טובות מספיק כדי לברר אודות רכב השכרות בחו"ל, וליהנות מחופשה עצמאית ורווית חוויות. המחיר כולל בדרך כלל גם את הביטוח ויש אפשרות להוסיף בתשלום גם מכשיר ניווט לוויני.

רכבי השכרה לתקופות קצרות בארץ
בישראל, רכבי השכרות לטווח זמן קצר משמשים לאנשים פרטיים – לתיירי חוץ ולתיירי פנים שרוצים לעשות שימוש נקודתי ברכב, כמו גם למבוטחים שנאלצים להשתמש ברכב השכרה משום ששלהם מושבת או נגנב – וזה מטעם חברת הביטוח. עקב הכמות הגדולה של רכבים להשכרות, המבחר רק גדל וגדל, והאיכות – גם.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות