ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג תפעולי לפרטיים

המושגים השונים מעולם ההשכרות והליסינג עלולים לבלבל את מי שלא ערך מעולם עסקה בתחום. היות ועסקאות הליסינג כבשו בשנים האחרונות את נפח המכוניות החדשות שעולות על פני הכבישים מדי שנה – הגיע הזמן להתעדכן.

מערכת Auto1 |08/11/2012 |13:05 צפיות: 13805
seperator

בכל כיוון שאליו מסתכלים, אפשר לקלוט את השלטים הזוהרים שמספרים לנו על עסקאות רכישת רכב באמצעות עסקת ליסינג. המדיות השונות זועקות ליסינג, כשמה שלאנשים הלא מעודכנים, ליסינג עלול להישמע כמו "רכב מיד שניה", מה שלחלוטין אינו קשור למהות עסקת הליסינג: מדובר על השכרת רכב לטווח זמן ארוך. ואיך זה קשור לרכישת הרכב? בתום העסקה, ניתן לרכוש את הרכב כיד שניה מליסינג, זאת אומרת שגם מקזזים את מה שכבר שולם על השכירות, וגם מה שמשלימים, זה לערך נמוך יותר ממחיר מחירון של רכב פרטי.

הליסינג התפעולי הוא עסקת חבילה
הליסינג התפעולי הוא עסקת חבילה

מה זה ליסינג תפעולי?

הליסינג התפעולי הוא עסקת חבילה; לא רק ששוכרים את הרכב, אלא שמשלמים גם על הביטוח לרכב בתוך המחיר הכולל, על הטיפולים התקופתיים לרכב, הרישיון והטסט. כמובן שזה מנפח מעט את המחיר, אולם התמורה לכך משחררת את השוכר מלהתעסק עם הרכב במיוחד אם הוא עסוק, או שאוהב לדעת מראש כמה הוא משלם עבור כל השירותים של הרכב לאורך זמן, וללא הפתעות.
כידוע, מי שמעוניין בפינוקים – משלם יותר
כידוע, מי שמעוניין בפינוקים – משלם יותר

האם ליסינג מתאים רק לעסקים או גם לפרטי?

הליסינג התפעולי יכול להתאים גם לאנשים פרטיים – אלו שמחזיקים עסק, עסוקים סביב לשעון וזקוקים ליד מושטת כדי לטפל בכל ענייני התשלומים לרכב או בטיפולים השונים. חלק מהיתרונות שברכישת עסקת ליסינג תפעולי הוא השירות שמקבלים מהחברה, שכולל הסעת הרכב מהבית על ידי הנציגים כדי לטפל בו, ולהחזירו.

איך למצוא עסקה נוחה?
כידוע, מי שמעוניין בפינוקים – משלם יותר. ובכן, נכון באופן חלקי, גם בעולם הליסינג. בשוק הליסינג התפעולי לפרטיים הפתוח לתחרות על ידי חברות הליסינג השונות אפשר להשיג מחירים מתחרים. כך תוכלו להשיג מחיר נמוך ביחס למתחרים – וחשוב לעמוד גם על התנאים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות