ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לנהג צעיר - ייאלץ לשלם יותר

הלהט לאחוז בהגה בגיל צעיר הוא תופעה ידועה שגובה מחיר – ולא רק בביטוח רכב, אלא גם בעולם ההשכרות לנהגים צעירים; אם ישנו דיל באותה חברה גם עבור הצעירים, הרי שהוא יעלה יותר.

מערכת Auto1 |07/11/2012 |13:05 צפיות: 14030
seperator

נהג צעיר הוא כל נהג בין הגילאים 17-24, כשישנה חלוקה פנימית של הגילאים הללו לשניים: חברת ביטוח אחת רואה בנהג כצעיר רק עד לגיל 21 וישנה חברת ביטוח שלא לוקחת סיכונים ומכנה את הנהג הצעיר ככזה עד לגיל 24. נהגים צעירים לוקחים את הנתח המרכזי במעורבות בתאונות דרכים קטלניות, ביחוד נהגים מסוג זכר; מסיבה זו, נהגת צעירה זוכה להקלות מסוימות במחיר, ועדיין נחשבת ל"מסוכנת" בחברות ביטוח מסוימות עד לגיל 21 ובאחרות עד לגיל 24.

חשוב לעקוב אחר התנאים להשכרות הרכב באותה חברה
חשוב לעקוב אחר התנאים להשכרות הרכב באותה חברה

השכרות רכבים וליסינג לצעירים

בעולם השכרות רכב בארץ וגם בעולם, תולים את מחיר השכרות הרכב לצעירים גם במחיר הביטוח ובסטטיסטיקות השונות; משום כך, קשה כל כך למצוא השכרת רכב לצעירים, וגם כשכן, מדובר על מחירים יקרים יותר ממחיר של השכרת רכב לנהג ותיק ושאינו צעיר. התנאים ברוב סוכנויות ההשכרה ככולן אינם רק מקשים מבחינת המחיר אלא גם מבחינת אמצעי התשלום – הפקדות של ערבונות ובטחונות נדרשים.
מי שיש לו עבר ביטוחי מסובך או
מי שיש לו עבר ביטוחי מסובך או "נגוע" בעבירות תנועה או בתאונות דרכים כל שכן מעבר עבירה של שתייה בשכרות, עלול להתקל במכשול נוסף

הנהגים הצעירים "תופסים ראש", וחברות ההשכרה אינן מקלות ראש

מי שיש לו עבר ביטוחי מסובך או "נגוע" בעבירות תנועה או בתאונות דרכים כל שכן מעבר עבירה של שתייה בשכרות, עלול להתקל במכשול נוסף שיתבטא במחיר או בסירוב של חברת ההשכרות. רצוי לשקול פעמיים את הנושא – גם אם הנהג הצעיר כבר אינו נהג חדש.

תנאים להשכרת רכב
חשוב לעקוב אחר התנאים להשכרות הרכב באותה חברה – לרוב נדרשים להחזיר את הרכב עם מיכל מלא של דלק שכן משלמים בתום ההשכרה על הכמות החסרה לטנק דלק מלא, חשוב להחזיר אותו במצב תקין וללא פגמים נוספים – כמובן עם כל האבזור שעימו הושכר הרכב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות