ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל – המדריך

השכרת רכבים בחו"ל היא הא"ב של נוסעים רבים ליעדי נסיעות מסוגים שונים בעולם. היא מאפשרת נוחות וגם נגישות שקוסמת לנוסע העצמאי.

מערכת Auto1 |07/11/2012 |13:05 צפיות: 14034
seperator

מי שנוסע לאירופה בפעם הראשונה – לערים או לכפרים וכן לטיול ברחבי ארצות הברית, ודאי נפעם מהמרחבים העצומים שאין כמותם בארץ, אלא בקנה מידה מוקטן מאוד. ישנן ערים ברחבי אירופה וארצות הברית שיכולות להשתוות בסדר גודל כמות התושבים שלהן  למדינות קטנות כמו גם ישראל, וישנם מרחבים עצומים בין עיר אחת לשניה שיכולים להיות גדולים מאורך המדינה. ישנם נופים אחרים ותרבות שקשה שלא לקחת בה חלק כשמשתלבים בתמונה הפסטורלית הזו של טיול תיירות בחו"ל. חלק מההיכרות של התייר עם תנאי השטח ועם מפת הכבישים של יעד הנסיעה נוצרה בעקבות השימוש ברכב צמוד מהשכרה.

המתנה עד לרגע האחרון עולה ביוקר ועלולה להוביל להוצאות מיותרות
המתנה עד לרגע האחרון עולה ביוקר ועלולה להוביל להוצאות מיותרות

לעשות עבודת שטח מקדימה

מלבד התייעצות עם מי שכבר ערך את הטיול באותו חבל ארץ במדינה, רצוי להבין את תוואי הנסיעה ואם ישנן דרכים ציבוריות שתחסוכנה במחיר ההתניידות ממקום למקום. מאידך – מי שמעוניין ללא עוררין בנוחות בהתניידות עושה השכרת רכב באמצעות האינטרנט כדי להבין איזה רכב לשכור – חשוב לדעת כמה נוסעים אתם, אם צריך גם ללון בתנאי שטח או מהם תנאי השטח – בתנאי שטח קשים יומלץ על השכרת רכבי SUV או על רכבי שטח וקרוסאובר.
עם רכב והגה מוחזק בידיים ניתן לתפוס כיוון גם באופן ספונטאני מבלי להמתין לתחנה הבאה
עם רכב והגה מוחזק בידיים ניתן לתפוס כיוון גם באופן ספונטאני מבלי להמתין לתחנה הבאה

תפוס כיוון וסע בו

עם רכב והגה מוחזק בידיים ניתן לתפוס כיוון גם באופן ספונטאני מבלי להמתין לתחנה הבאה.  עם מפה וסקרנות בלבד ניתן להגיע למקומות רבים מאוד בעולם, אולם חשוב להוציא גם רישיון נהיגה בין לאומי. ללא הרישיון הזה לא ניתן לשכור את הרכב מלכתחילה ולהיות מבוטחים בו, וכן הנהיגה ברכב אינה מותרת.

להזמין כבר מהארץ
המתנה עד לרגע האחרון עולה ביוקר ועלולה להוביל להוצאות מיותרות. רצוי לתכנן את הטיול מראש, ולאחר תכנון המסלול להתקשר לחברת ההשכרות. החזרת הרכב תלויה בתכנון המסלול – מעגלי או המשכי – כשהחזרה לסניף אחר מחייבת בתוספת תשלום. יש לציין כי חברות ליסינג רבות מציעות דילים נוחים יותר דרכן לשוכרים רכב בחו"ל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות