ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב - שינוי בחשיבה

כשמתעורר צורך נקודתי ברכב – כשאתם מצטערים על כך שאין ברשותכם רכב אפילו רק בשביל אותו יום בודד, השכרות רכבים יכולות לתת את התשובה במגוון תנאים.

מערכת Auto1 |05/11/2012 |13:05 צפיות: 13762
seperator

הלקוח הנבון יודע איך לנצל את השטח התחרותי שבין חברת השכרות אחת לשניה, וכך עם השנים, חברות השכרות רכב בארץ לכל מטרה שיפרו יותר ויותר את מארג השירותים שלהן, את ציי הרכבים ואת איכותם, וכמובן  - גם את המחירים בהתאם. היות והמחיר הוא במרבית המקרים השורה התחתונה, הוא גם הקלף שחברות ההשכרה בוחרות על מנת למשוך לקוחות אליהן – וניתן לכלול בכך גם את השירותים השונים שמקבלים בחזקת ההשכרה.

רבים תמהים לגבי המחיר הזול במיוחד שהם מקבלים ולא טורחים לרוב לברר מדוע
רבים תמהים לגבי המחיר הזול במיוחד שהם מקבלים ולא טורחים לרוב לברר מדוע

לקוחות בודקים מחירים

ה"כיוון העדין" שמכוון את הלקוחות מחברה אחת לשניה – בעצם נפתחה תחרות גם בנישות שונות שמדברות ללקוחות שונים: אלו שצריכים רכב להשכרה ליום, לשעה, למספר שבועות או לשנים. בכל נישה, ישנן דרגות מחירים לפי סוג הרכב או לפי הנעת הרכב (שכן כיום ניתן לשכור גם רכבים חשמליים). המחירים נעים גם לפי השכרה לטווח ארוך או קצר וכן לפי סגנון ההשכרה – אם זה ליסינג מימוני או תפעולי.
המימוני מספק רק את הרכב לבדו כשיש צורך לדאוג לשאר השירותים לבד
המימוני מספק רק את הרכב לבדו כשיש צורך לדאוג לשאר השירותים לבד

מה זה ליסינג מימוני או תפעולי?

הליסינג המימוני או התפעולי – שתיהן השכרות לטווח זמן ארוך, כאשר ההבדל ביניהן הוא המשאבים ששוכרים: המימוני מספק רק את הרכב לבדו כשיש צורך לדאוג לשאר השירותים לבד כמו ביטוח רכב, לקיחת הרכב לטסט ותשלום על רישיון, בעוד התפעולי מכיל את כל אלו בתוך התשלום החודשי ומעניק שירותי ניוד של הרכב לבדיקות התקופתיות או לטסט למשל.

הגבלת קילומטראז' – מרכיב חשוב
רבים תמהים לגבי המחיר הזול במיוחד שהם מקבלים ולא טורחים לרוב לברר מדוע; כשמעמיקים לעתים מגלים כי הקילומטראז' מוגבל למרחק קטן ביותר, כשכל חריגה ממנו מחייבת בתשלומים מנופחים נוספים. יש לבדוק את החוזה לעומק או לשאול מראש את נציג חברת ההשכרות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות