ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קנייה בטוחה מיד שניה

רכישתו של רכב מיד שניה מעלה תהיות רבות, ממש כמו יציאה להרפתקה חדשה אל הלא – נודע. הסיכונים שטמונים ברכישת רכב יד שניה מחייבים בדיקות שונות, או פשוט לקנות רכב יד שניה מחברה מסודרת.

מערכת Auto1 |08/09/2011 |13:05 צפיות: 15672
seperator

לא כל רכב שנמכר כיד שניה הוא מרופא, וגם אם כן, יכול להיות שהוא כבר נשחק עקב נסיעה מרובה וצריך לעשות בדיקה מקיפה לגבי ה"איברים הפנימיים" שלו. היות ומדובר כאן על רכישה של נכס בעל הוצאה כספית גדולה – לא רק ברכישתו אלא גם בתחזוקתו השוטפת. זו הסיבה, שככל שמקפידים על רכב "בריא" יותר מלכתחילה, כן הוא פחות ניזוק בהמשך באופן טבעי. 


למה לקנות רכב פרטי מיד שניה?
יש יתרונות רבים לרכישתו של רכב יד שניה – ראשית, הוא נקנה בכ – 20-30% פחות ממחירו בחנויות, ועדיין יכול להיות במצב מצוין. את ההיסטוריה של הרכב – לגבי תאונות או טיפולים במוסכים מורשים, ניתן לאתר בקלות כיום. ישנם מקורות למכירת רכב יד שניה שניתן להתחקות אחר אמינותם ואחריותם, ויש כאלו – כמו מקורות פרטיים שלא בטוחים לגבי אמינותם –ובוודאי  כן קשה לחשוב על הוצאת עשרות אלפי שקלים שהורווחו בעמל כפיים רב לטובת מה שהם מוכרים.

אמינות של מוכרים
איך ניתן להבחין באמינותו של מוכר? בנושא כמו רכב יד שניה, ישנם הרבה פרטים סמויים מן העין שמחייבים בדיקה: רכב יכול להיות מעוקל או משועבד – לכן לא לשלם את הכסף הגדול עד אשר מוסדר העניין (לא ניתן לעשות העברת בעלות עד שהעניין מוסדר), ויש לוודא שהרישיון של הרכב תואם למספר השלדה שברכב, שם רואים את הבעלים ואת מצב הרכב (משועבד או לא). בחברות הליסינג יש גיבוי לגבי תחזוקת הרכב – הוא עבר בדיקה לפני שיצא למכירה ויישאר בתחזוקה לעוד משך זמן גם לאחר הקניה. 

מה זה רכב מליסינג למכירה?
ישנם רכבים שהועמדו לליסינג מימוני או תפעולי ברשותו של אדם או עובד בחברה, ולאחר מכן הוחזרו על פי החוזה לחברת הליסינג והועמדו למכירה בסכום נמוך יותר מזה שבחנות. לכן, הרכב יהיה בן 3-4 שנים, אבל במצב טוב ולא עבר ידי הרבה נהגים בדרך כלל. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות