ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב לגליל

הגליל הוא איזור מתפתח בארץ, הוא אחד האזורים המתוירים ביותר – הן בחורף בימי סערות השלג או לאחריהן – וגם בקיץ. אז קח מפתחות, קח רישיון בתרמיל ובוא אל הגליל.

מערכת Auto1 |16/10/2012 |13:05 צפיות: 13797
seperator

אוטו - חלק מכירים את הגליל מתוך המוצרים השונים שנמכרים ומציעים את שמו של הגליל ההולך לפניו. חלק אחר מכיר את הגליל משום שהוא דר בו או שיש לו קרובים ומכרים באזור. החלק האחרון פשוט אוהב לבלות, ובכל הזדמנות אפשרית מתניע את הרכב ונוסע לגליל. אה.... אין רכב? זה שאין רכב בהחזקה פרטית, אינו סותר את העובדה שניתן להיערך כל החברים כולם או כל המשפחה ולשכור רכב לצפון. במידה ובוחרים בהשכרת רכב עולים לצפון ומגיעים היישר ליישוב או לאתר שצריך באופן בלתי תלוי ובכל זמן.

הטיול בשטח יכול לדרוש רכב מסוג גיפ שיעמוד בתנאי השטח הקשים שבחרתם לנסוע בה
הטיול בשטח יכול לדרוש רכב מסוג גיפ שיעמוד בתנאי השטח הקשים שבחרתם לנסוע בה

אתם צריכים רכב משפחתי, מיני או שטח?

הטיול בשטח יכול לדרוש רכב מסוג ג'יפ שיעמוד בתנאי השטח הקשים שבחרתם לנסוע בה, משפחתית שתסיע את כל המשפחה לאתר החרמון לדוגמה או לאחת המערות או אתרי העתיקות באזור ואפילו לחניון שם תלינו את הלילה או לבית מלון הבוטיק המפואר, וזה יכול להיות מכונית מיני קטנה לכם ולבן או לבת זוגכם, עבור טיול או ביקור כל שהוא כמו למשל הגעה לחתונה בסופ"ש.
כדי לדעת שאתם תוך השוואת מחירים בדרך לעסקה נכונה
כדי לדעת שאתם תוך השוואת מחירים בדרך לעסקה נכונה

להשוות ולבחור ברכב שמתאים ולשכור אותו

כדי לדעת שאתם תוך השוואת מחירים בדרך לעסקה נכונה, כדאי פשוט להשוות מחירים בין 2-3 חברות גדולות, שגם מחזיקות במאגר רכבים גדול, וגם יכולות להבטיח מחירים נוחים. הסתפקות ברכב שאינו גדול כפי המידה שלכם (לא לשכור מיניואן כשניתן לשכור פשוט משפחתית) תניב מחיר נוח.

לבקר בישובים הקסומים שבגליל
למרות שטח אדמה קטן יחסית, עדיין יש בו איזור ענק שאפשר לחקור וליהנות בו. גם אם החרמון הוא המטרה, אפשר ליהנות מנסיעה למצפים השונים, להשתתף בפעילויות שונות באצבע הגליל ובגליל העליון, לנסוע ליישובים איקרית, אבירים, חורבות מהתקופה הביזנטית ועוד.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות