ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סוגים שונים של מימון לרכב

אתם יודעים שאתם זקוקים לרכב, אבל לא משתלם לכם לקנות אחד? יכול להיות שהפתרון נעוץ אצל חברות הליסינג, שמשכירות רכבים לאנשים פרטיים, לחברות, לעצמאים ולכל מי שמזדקק לרכב באופן נקודתי או מתמשך

מערכת Auto1 |08/09/2011 |13:05 צפיות: 15514
seperator

אתם יודעים שאתם זקוקים לרכב, אבל לא משתלם לכם לקנות אחד? יכול להיות שהפתרון נעוץ אצל חברות הליסינג, שמשכירות רכבים לאנשים פרטיים, לחברות, לעצמאים ולכל מי שמזדקק לרכב באופן נקודתי או מתמשך. עבור כל אחד מפרופילי הלקוחות נוצרו סוגים שונים של אופני מימון לרכב, שאותם ניתן לנצל על פי הרכב הנבחר ויכולות המימון של השוכר או של רוכש הרכב. לכן, מי שלא יכול לאפשר לעצמו רכישתו של רכב יכול להגיע עם אחד מרשים לפגישה עסקית מכרעת, או להתנייד באופן כללי עם רכב שיש לו עוד ריח של "חדש". 


מימון באמצעות הלוואה לרכב
הליסינג הומצא והותאם עבור אלו שלא מסוגלים לממן בעצמם ולעצמם רכב, אולם מעוניינים בכך. חברות אשראי, חברות ליסינג וגופים כלכליים גדולים הם המובילים בתחום המימון לרכבים, ומה זה אומר בעצם? בפועל, אם משלמים לחברת הליסינג ישירות, משלמים זאת בתשלומים מדי חודש בחודשו למשך מספר שנים. 

ליסינג מימוני – פתרון זמני
ליסינג מימוני הוא פתרון למי שמעוניין ברכב משלו לתקופת זמן ארוכה, אולם לא רוצה להתחייב על כל המחיר שלו. תקופת השכירות היא פחות או יותר כשלוש שנים, משך הזמן הזה ישלם לחברת הביטוח מדי חודש בחודשו סכום רק על שכירתו של הרכב (שימצא עדיין בבעלות חברת הליסינג), ובתום החוזה תעלה האפשרות לרכוש את הרכב במחיר מחירון תוך הוספת התשלום היחסי שנותר לאחר קיזוז התשלומים ששולמו לאורך החוזה. המחיר לא כולל את הביטוח לרכב ולא מקבלים את אותם השירותים של הליסינג תפעולי.

הלוואה באמצעות הבנק
מי שמעוניין לרכוש רכב בתשלומים עם ריבית נמוכה יותר יחסית, יכול לשלם רק סכום קטן ביותר ממנו ואת היתרה – בתשלומים. איך עושים את זה? יוצרים קשר עם בנק עם חברת האשראי או עם כל גוף שיעניק הלוואה לצורך העניין, מבקשים הלוואת מימון לרכב, החברה המלווה כספים תשלם את הכול ביחד לחברת הרכב ואילו הקונה יחזיר את הכסף בתשלומים אל המלווה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות