ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מה עדיף טרייד אין או מכירה או ליסינג?

טרייד אין או פנייה לחברות השכרה וליסינג על מנת לרכוש מכונית אלו שיטות שמאפשרות להתגבר על יוקר המחיה במחירים של היום, במיוחד כשאחזקת הרכב היא חלק מהשיקולים.

מערכת Auto1 |14/10/2012 |13:05 צפיות: 14313
seperator

כשאתם מעוניינים להחליף רכב, סביר להניח שיקל עליכם לעשות את זה בו זמנית – לתת את הישן תמורת הרכב החדש – ולא משנה אם הוא חדש לגמרי מהניילונים או פשוט רכב אחר שרוכשים מחברת הטרייד אין. בדרך כלל, זקוקים למזומנים ולכן מוכרים ראשית את הרכב הישן. עד שמוכרים אותו נמנעים לקנות את הרכב הבא על מנת שלא להכנס לחובות. ה"קאטש" בעסקה מסוג זה, הוא שנקלעים לתקופה שבה אין כלל רכב, ונוצר חלל בזמנים של אי נוחות. ניתן למנוע זאת על ידי שיטת הטרייד אין שבאמצעותה מקזזים את מחיר הישן ממחיר החדש ומחליפים את המפתחות בו – זמנית.

ישנן חברות טרייד אין רבות ברחבי הארץ
ישנן חברות טרייד אין רבות ברחבי הארץ

טרייד אין מחברה גדולה או מלקוח פרטי?

ישנן חברות טרייד אין רבות ברחבי הארץ, ניתן לומר שאלו נתפרשו כמו פטריות לאחר הגשם בשנים האחרונות, וזאת משום שהשיטה נחלה ועדיין חווה הצלחה גדולה. כך אפשר להחליף כל רכב ברכב אחר, וגם ניתן להחליף לרכבים בגיל 3 שנים ואילך, כאלו שירידת הערך הגדולה שלהם כבר מאחור ופשוט נותר רק לשדרג את הרכב הישן לדגם יחסית מתקדם יותר. בחברות הגדולות ישנו מבחר גדול יותר וגם אפשרויות מימון רבות.
רכב יד שניה מליסינג הוא רכב שנחשב לחדש יחסית
רכב יד שניה מליסינג הוא רכב שנחשב לחדש יחסית

מכירה של רכב ורכישת רכב יד שניה מליסינג

רכב יד שניה מליסינג הוא רכב שנחשב לחדש יחסית – בדרך כלל גילו בין 2-4 שנים והאיכות בהתאם. הרכבים מהשנים האחרונות הם רכבים שאמורים לעמוד בתקן האירופאי, עולים מחברת הליסינג או ההשכרה פחות ולרוב מתוחזקים יותר – במיוחד רכבים שהיו תחת עסקת ליסינג מימוני.

רכישת רכב בעסקת ליסינג
עסקת ליסינג היא עסקה להשכרת רכב. העניין בליסינג לפרטיים או ליסינג מימוני, הוא שניתן לרכוש את הרכב לאחר תקופת החוזה הממושכת בה הרכב היה תחת השכרה. רכישת הרכב תיעשה תוך השלמת הסכום הנדרש למחיר המוסכם על הרכב תוך קיזוז התשלומים שכבר שולמו להשכרתו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות