ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חברות השכרת רכב בארץ לכל מטרה

השכרות רכבים בארץ כבר אינו עניין לעשירים בלבד או לתיירי חוץ, אלא לכל מי שזקוק לפתרון של שימוש ברכב לטווח הזמן הקצר והארוך. היום ניתן כבר לשכור רכב לשעות בודדות, לימים או לשבועות – תלוי בצורך.

מערכת Auto1 |09/10/2012 |13:05 צפיות: 13802
seperator

בישראל ישנה תנועה ערה של רכבים, קשה שלא לשמוע את צפצופי המכוניות בערים הגדולות או את רחשי הכביש המהיר מעל לגשרים בדרכים הבין עירוניות. לעתים, אפשר למצוא את עצמנו בצד אחד של המתרס – כהולכי רגל שמסתדרים גם עם התחבורה הציבורית שלא תמיד מדייקת, וניתן למצוא אותנו גם כמי שמשתמש בתחבורה מצד הנהג – כשצריך "לקחת את המושכות לידיים" ולמלא איזו שהיא מטלה קצרה או מתמשכת. רבים אימצו את האפשרות לשכור רכב, משום שזה זמין והמחירים מתחרים.

לא לכולם ישנה תוספת של רכב חילופי בביטוח הרכב שעשו
לא לכולם ישנה תוספת של רכב חילופי בביטוח הרכב שעשו

השארת פרטים באתר אינטרנט

מי שמעוניין ברכב מצוין לזמן מסוים קצר, פשוט פונה לאתרי אינטרנט על מנת להשוות מחירים. למעשה, באינטרנט משאירים פרטי התקשרות ומקבלים הצעות מתחרות מכמה חברות השכרות רכב וליסינג. רושמים מה טווח הזמן הרצוי להשכרה, גיל הנהג הצעיר ביותר ברכב ועוד פרטים, וממתינים להתקשרות של כמה מנציגי החברות.
ניתן לשכור את הרכבים למטרות שונות – ולקבל רכב בהתאם למטרה
ניתן לשכור את הרכבים למטרות שונות – ולקבל רכב בהתאם למטרה

השכרות רכב לכל מטרה

ניתן לשכור את הרכבים למטרות שונות – ולקבל רכב בהתאם למטרה – כמו למשל רכב מסחרי, מיני ואן, רכב עם מנוע דיזל או בנזין וישנן השכרות (כרגע – לטווח הזמן הארוך) אשר מציעות גם רכבים חשמליים. ניתן לעשות השכרת רכב לנסיעה לאילת, או לשכור אותו לשבוע החתונה או רק ליום בודד.

מה עושים אם הרכב הפרטי מושבת?
לא לכולם ישנה תוספת של רכב חילופי בביטוח הרכב שעשו, ועל כן מי שלא יכול להסתדר ללא רכב בכל זאת ורכבו הפרטי הושבת, יכול לשכור רכב חלופי באמצעות חברת ההשכרות, לעתים אפילו בתזמון מהיר יותר ממה שהביטוח היה מספק לאותו מבוטח. 

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות