ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיפים בבחירת הרכב הנכון

איזה רכב יהיה טוב לכם? במרבית המקרים, מדובר על האופן שבו תוכלו לחסוך. אם אתם מתלבטים בין שני רכבים או יותר, רצוי ללכת על מבחן הפרקטיקה.

מערכת Auto1 |27/09/2012 |13:05 צפיות: 14470
seperator

קניה של רכב היא ממילא תהליך שלא ממש נעים לעשות, אצל מרבית האנשים. ההתלבטויות, הזמן הרב שמקדישים לזה, הלחץ החברתי והלחץ בבנק. כל אלו עלולים להגדיל את הפער בין מה שרצוי למה שמצוי ויכול להתאים לכם, לפחות מבחינת תקציב. בשיטות כמו ליסינג ומימון מלא ניתן להגמיש את הפיתרון ולרכוש רכב חדש לגמרי בתנאים שיכולים להתאים גם לכיס שלכם. השאלה היא עכשיו, כשיש לכם אפשרות לרכוש רכב חדש, ישן ותחת סוגי עסקאות שונות – מה מתוך כל ההיצע הזה עשוי להתאים לכם?

רכבים מיד שניה נוטים להיות בעייתיים
רכבים מיד שניה נוטים להיות בעייתיים

מה לדעת כאשר קונים רכב חדש?

כאשר יוצאים מנקודת הנחה שרכב חדש מפחית את הדאגות – לפחות לשלוש השנים הקרובות, יכולתם כביכול לרכוש כל רכב חדש בפני עצמו, וליהנות מאחריות של היצרן, מרכיבים חדשים לגמרי, משימוש במערכות רכב מתוחכמות ששומרות על הבטיחות שלכם על הכביש. מעבר לזאת, אתם זקוקים לחשוב על מספר הנוסעים ברכב, על התינוקות ועל מושבי הבטיחות שצריך לארגן, על מיומנותו של הנהג הקבוע ברכב והתאמת האבזור לנהג.
קניה של רכב היא ממילא תהליך שלא ממש נעים לעשות
קניה של רכב היא ממילא תהליך שלא ממש נעים לעשות

איך לרכוש נכון רכב יד שניה?

רכבים מיד שניה נוטים להיות בעייתיים – ביחוד כשהם באים מידיים פרטיות ולא מוכרות – והמוכר עלול להיעלם רגע לאחר הרכישה, בניגוד למכירת רכב באמצעות רשתות טרייד אין וליסינג, שלא רק נמצאות שם אלא גם נותנות אחריות על הרכב לאורך שנה או שנתיים לאחר מכן. הרכב לרוב מתוחזק ושמור, וגם כאן תהיה העלאה למחיר הרכב כל עוד ישנן תוספות כמו ארגז לגג, גג נפתח או אגזוז מתקדם.

מכונית חדשה בליסינג או מכונית יד-שניה מה כדאי?
רכב יד שניה מליסינג יהיה בן 3 שנים ושמור למשעי. סביר להניח שהיה שייך למשתמש יחיד (עובד) ששמר על הרכב משום שהחזרתו פגום לחברה הייתה עולה לו בקנס. גם אם יש ברכב מספר פגמים קלים, הוא עובר השבחה כמו למשל צביעה, תיקוני פח או החלפת חלפים במידת הצורך. רכב מיד שניה פרטית מאותו השנתון פשוט עולה יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות