ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב: חשיבה כלכלית ושכירות

גם אם יש הסגות לגבי אופן ניהול החשבון הפרטי שלנו שלרוב נמצא בחריגה כל שהיא, ומציפים אותנו מכל עבר בתוכניות לשמירה על החיסכון, זה מגיע גם לתחום כלי הרכב, ההשכרות והליסינג.

מערכת Auto1 |27/09/2012 |13:05 צפיות: 13715
seperator

ההתנהלות הכלכלית הנכונה מספרת לנו איך לנהל את הארנק שלנו, שכיום אפשר לראות אותו גם דרך תוכנות אינטרנט ואתרים, ואפילו לבצע בו פעולות באופן ישיר עוד לפני שבכלל דיברנו עם הבנק או עם חברת האשראי. יכול להיות שבכך טמונה הבעיה – פעולה ישירה רגע לפני ההתייעצות עם גורם מקצועי שנמצא בשטח. כלי רכב פרטיים נמצאים ברשותם של מרבית בתי האב בישראל, שלא לדבר על רכב שני או רכב צמוד ממקום העבודה. מעת לעת אנו מוצאים על פני הכבישים יותר דגמי מכוניות חדשים מאשר "טרנטע" ישנות.

לרכב יש מקום חשוב בחיי הכלכלה היום יומיים
אנשים אולי מבינים יותר בערכו של כסף והמדד, יכולים לקבל שיעורים פרטיים אונליין בנוגע למניות ויודעים היכן ניתן להשקיע בבנק, ובאותה מידה ישנם כלים על מנת לדעת איך לרכוש רכב – כלי רכב שמלווה אותנו לאורך תקופה, סמל סטאטוס, נוחות והכי חשוב – ניידות ממקום למקום על מנת שנוכל להשיג יותר תועלת במהלך היום.

האם כולם הפכו לעשירים יותר?
האם מדגם עשיר יותר ברכבים חדשים מלמד אותנו שאנשים מרוויחים יותר? בפלג הממוצע באוכלוסיה, מדובר על כך שאין מספיק מזומן כדי לרכוש רכב או כדי לקנות נכס להשתכן בו. הפיתרון הוא מימון לרכב או עסקאות ליסינג לסוגיהן השונים, ובאמצעות התנופה הכלכלית הזו שעימה מתמודדים כאילו זו הייתה הלוואה לטווח זמן בינוני, ניתן להשיג יותר מטרות ומשימות במהלך היום, החודש או השנה.

לשכור רכב עם כל חבילת השירותים או רק את הרכב?
המסלולים הקיימים בהשכרת רכב לטווח זמן ארוך מחולקים בחלוקה גסה לשניים: ליסינג מימוני וליסינג פרטי. בעוד בליסינג המימוני   שוכרים רק את הרכב, הרי בליסינג תפעולי מקבלים את כל החבילה – ביטוח , רישוי, טסט, טיפולים תקופתיים ועוד – והכול במחיר מעט יקר יותר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות