ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

האם שווה להחזיק רכב צמוד בעיר

מה יעיל יותר כלכלית להחזיק – רכב ישן וותיק, או רכב חדש? ואם רכב חדש, אז האם לשכור אותו לאורך טווח זמן ארוך או לרכוש אותו – באמצעות מימון לרכב?

מערכת Auto1 |27/09/2012 |13:05 צפיות: 13887
seperator

אומרים שכשישנו מספר רב של אפשרויות בחירה, קשה מאוד לבחור, ואולי אפילו מרבים לטעות יותר. השאלה היא איך ניתן לענות על הצרכים של הלקוח, מתוך כל אותן אפשרויות? הרי מי שגר בעיר, אינו תמיד זקוק לרכב צמוד; הלוא ישנה תחבורה ציבורית על סוגיה, וממילא החניות עלולות לעכב את ההגעה. כך או כך, בישראל ישנה מגמה עולה של נסיעה ברכבים שכורים, בכל הזדמנות שעולה הצורך. למרות שישראל היא פיסת ארץ קטנה יחסית למדינות אחרות בעולם, עדיין נוח יותר לנסוע ברכב ממוזג בכל מזג אויר ולוותר על הצפיפות שבנסיעה ציבורית.

ניתן לשכור את הרכב לתקופה קצרה של כמה שעות
ניתן לשכור את הרכב לתקופה קצרה של כמה שעות

השכרת רכב – פתרון ביניים

מי שאינו מעוניין ברכישת רכב מטעמים אידיאולוגיים או מפאת אי יכולת לעמוד בתקציב, נמצאים עבורו פתרונות שונים. ניתן לשכור את הרכב לתקופה קצרה של כמה שעות או לכמה ימים, או לתקופה בינונית של שבוע או שבועיים ואפילו יותר. האם זה משתלם? ראשית, זה חוסך עלויות של אחזקת רכב שעולות אלפי שקלים בשנה. שנית, אתם משתמשים ברכב "רק כשצריך" ובכך חוסכים.
הרווח באחזקת הרכב הפרטי הוא בעיקר הנוחות
הרווח באחזקת הרכב הפרטי הוא בעיקר הנוחות

אחזקת רכב – מה היא כוללת ?

הרווח באחזקת הרכב הפרטי הוא בעיקר הנוחות, היכולת לנסוע עם הילדים או בני הזוג למקומות שונים, ויש המשתמשים ברכב לצורך תחביב – לנסיעת שטח ולטיולים. עלות האחזקה של רכב שכבר נקנה ושולם היא אלפי שקלים לשנה: הטיפולים התקופתיים, התיקונים ברכב לרבות החלפת גלגלים, מצבר ועוד אחת לכמה שנים, הביטוח והדלק. כך באופן נקודתי חוסכים את ההוצאות.

האם משתלם להיות בעלי רכב?
זה יכול להיות משתלם, אם אין פגיעה בנוחות הכלכלית – כמו למשל אפשרות לממן את הרכב או לשלם עליו באמצעות ליסינג. אילו מנהלים חיי שגרה נוחים ללא צורך ברכב, אזיי משימות חד פעמיות של שימוש ברכב יכולות להיות בהשכרות רכבים לשעה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות