ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בחו"ל - איך זה מתבצע?

אתם רוצים לנסוע לטיול בחו"ל ליום, יומיים, סופ"ש, שבוע מלא או חודשיים? זה הזמן להתעורר ולהשיג את הרכב שלכם בחו"ל שיעמוד לצדכם. איך מבצעים את המשימה הזו?

מערכת auto1 |05/09/2012 |13:05 צפיות: 13924
seperator

בחו"ל, צריך גם לנוח. יכול להיות שאתם נוסעים על מנת להתאוורר בצורת "בטן- גב" ונשארים נייחים ליד החוף למשל או בקרבת בית המלון, אולם ישנם בילויים רבים אותם לא תספיקו לעשות, רק משום שאין בידכם כלי בסיסי וחשוב ביותר: כלי רכב ומכשיר GPS, עימם אתם יכולים להכיר מקרוב יותר מקומות בעיר או מחוץ לה. אחרי הכול, מתי תזדמן לכם עוד פעם שכזו? לנסיעה ברכב ישנם יתרונות נוספים, כמו למשל אי תלות בתחבורה הציבורית, שמיעת הרדיו המקומי או מוסיקה על הדרך, זמן איכות ביחד עם משפחה או חברים.

באירופה ובארצות הברית יש לרכבי הדיזל יתרון שאותו ניתן לנצל אף יותר מהארץ
באירופה ובארצות הברית יש לרכבי הדיזל יתרון שאותו ניתן לנצל אף יותר מהארץ

מה לדעת לפני ההשכרה

יש לפני השכרת רכב כמה נתונים שכדאי לדעת. ראשית, חשוב לבחון מה גיל ההשכרה המינימלי שמורשית במקום. בדרך כלל גיל הנהיגה המינימלי על פני הכבישים יהיה 18, אולם הגיל המינימלי להשכרת רכבים יהיה 21 בדרך כלל. במרבית המדינות באירופה ובארצות הברית יש להשתמש ברישיון נהיגה בין לאומי.
בחו
בחו"ל, צריך גם לנוח.

איך לשכור רכב בחו"ל? 

השכרות רכבים בחו"ל זה עניין אין סופי – ניתן לשכור רכבים מהסניפים המקומיים, או לשכור זאת באמצעות רשת סניפים להשכרות רכב. במקרה האחרון – ישנו יתרון גדול; ניתן לשכור את הרכב כבר מהארץ; זה מבטיח למעשה שריון של רכב בזמן מוקדם – וקבלת רכב טוב יותר, ולמעלה מזאת – כל השירות יכול להתבצע באמצעות מוקד בשפת המקור.

איזה רכב לשכור – בנזין או דיזל?
באירופה ובארצות הברית יש לרכבי הדיזל יתרון שאותו ניתן לנצל אף יותר מהארץ; הדיזל הוא דלק יותר חסכוני – ודאי כשמדובר על נסיעות ארוכות למרחבים הפתוחים שבין עיר לעיר או כפר לכפר. יש לקחת זאת בחשבון – את זה ואת גודל המכונית שבה נוסעים יחד עם מספר המושבים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות