ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

החלפת רכב- באילו מצבים נסכים להחלפה?

החלפתו של רכב ברכב עשויה להניב הנחה בתשלומי רכישת רכב חדש. מתי רצוי לעשות עסקת טרייד אין, ולמה השיטה יותר אמינה וחסכונית?

מערכת auto1 |03/09/2012 |13:05 צפיות: 14056
seperator

אם ברשותכם רכב ישן שאותו אתם רוצים להחליף בחדש יותר – שכן הזמנים חולפים והרכב לא הולך ונהיה צעיר יותר, הגיעה העת להתלבט מה לעשות עם הרכב הישן בד בבד עם הדאגה לרכב החדש. השיטה הותיקה הנפוצה עד לפני מספר שנים, היא למכור אותה מיד ליד – יד פרטית או מבעל עסק ללקוח פרטי. כיום, אפשר גם להיפך, וזה נעשה רק אם ישנה עסקה לרכישת רכב מטעם אותה חברת רכב. צצו יותר ויותר חברות טרייד אין, אשר עובדות בשיתוף עם חברות רכב אחרות ומציעות ללקוח לרכוש רכב חדש במחיר שמקזז את שווי הרכב הישן שנתקבל.

מצאתם רכב שמצא חן בעיניכם? עכשיו אין צורך להמתין עד למכירתו
מצאתם רכב שמצא חן בעיניכם? עכשיו אין צורך להמתין עד למכירתו

רכישה מחברה אמינה

חברת טרייד אין יכולה להיות גם חברת ליסינג או חברת בת של יבואן. המשמעות היא היכולת לרכוש רכב במצב מובטח מראש, לרוב עם אחריות לשנה או לשנתיים, וזאת מבלי לציין אפילו את האחריות של היבואן לאורך מספר שנים. להבדיל מרכישת רכב מאדם פרטי, החלפת רכב בטרייד אין מאפשרת קבלת רכב חדש או ישן – לאחר שהאחרון עבר בדיקה.
חברת טרייד אין יכולה להיות גם חברת ליסינג או חברת בת של יבואן
חברת טרייד אין יכולה להיות גם חברת ליסינג או חברת בת של יבואן

איך זה מסתדר עם הנחה?

טרייד אין הוא החלפת רכב. במקרי החלפה – רובם ככולם, מדובר על החזרת רכב בעל שווי נמוך יותר, כלומר – אפשרות להתחיל ממחיר נמוך יותר את הרכישה, ופריסה לתשלומים מועטים יותר, הנושאים ריבית מצומצמת. באמצעות רכבים מליסינג או מהשכרה – כך חותכים עד 20% ממחירי המכוניות, והנחה נוספת יכולה להנתן ממילא על הטרייד אין.

חיסכון בזמן ובכסף
מצאתם רכב שמצא חן בעיניכם? עכשיו אין צורך להמתין עד למכירתו של הרכב לידיים פרטיות. אפשר להחליף את הרכב במקום, ובכך להשאיר את הרכב הישן לשירותכם עד לרגע האחרון, ולא להיתקע ללא מזומנים מפני שרכשתם רכב מבלי "להפטר" מהישן.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות