ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדריך השכרת רכב לצעירים

כיום לרוב האוכלוסיה הצעירה מתחת לגיל שלושים אין רכב פרטי משלהם ועל כן רבים מהם בוחרים להשכיר רכב בעיתות הצורך ואף לתקופות קצרות מאוד.

מערכת auto1 |30/08/2012 |13:05 צפיות: 14031
seperator

בשנים האחרונות חברות הרכב החלו להציע לצעירים פתרון למצוקת הרכבים. השכרת רכבים קצרה. מדובר לרוב ברכבים משפחתיים או רכבים קטניים ולא רכבים לצרכים מסחריים מדובר על תקופות של בין מספר שעות ועד שלושה ארבעה ימים. לפני שבוחרים בדיל כזה של השכרת רכב לזן קצר יש לוודא מספר דברים מראש וזאת על מנת לראות אם העניין משתלם או לא.

כיום יש חברות השכרה שלא מסכימות להשכיר רכב לנהגים צעירים
כיום יש חברות השכרה שלא מסכימות להשכיר רכב לנהגים צעירים

הגבלת קילומטרים
אחד הסעיפים הראשונים שיש לשים אליהם לב הוא נושא הקילומטראז'. הגבלת קילומטרים מקובלת בכל תחום השכרת הרכב כולל רכבים מסחריים. בהשכרות הקצרות מאוד בארץ לעיתים החברות השונות מגבילות את המשכיר בצורה חריגה. משהו כמו 100 קילומטר להשכרה ומספר זה עוד יכול להשתנות. התשלומים במקרה של חריגה מקילומטראג זה הם גבוהים עד מאוד ולעיתים הופכים את הרכישה ללא כלכלית כלל.
אחת השאלות החשובות הנוספות שמקרה של השכרת רכב היא נושא הביטוח
אחת השאלות החשובות הנוספות שמקרה של השכרת רכב היא נושא הביטוח

ביטוח לרכב

אחת השאלות החשובות הנוספות שמקרה של השכרת רכב היא נושא הביטוח. לפני השכרת הרכב יש לבדוק איזה ביטוח מכילה ההשכרה, האם הביטוח כולל גם נהגים צעירים וכדומה. חשוב לראות מה ההגדרות השונות של כל חברת ביטוח עבור הנהגים הצעירים. יש כאלו שבודקות ניסיון עבר על הכביש, הסטוריית תאונה. כמו כן יש לבדוק הביטוח תקף גם לנהגים נוספים ולא רק לנהג יחיד.

השכרת רכב לנהג צעיר
כיום יש חברות השכרה שלא מסכימות להשכיר רכב לנהגים צעירים. יש לבחון היטב אילו חברות רכב משכירות רכבים לסוג זה של נהגים, כמו כן יש מבצעים אטרקטיבים ביותר לעיתים על ידי חברות השכרה מסוימות וזאת על מנת למשוך קהל יעד רב. יתכן כי מחיר ההשכרה יהיה מעט גבוה יותר מחברה רגילה אך עדיין חשוב לבצע השוואת מחירים בתחום.

הוספת תגובה
תגובות הגולשים
 
השכרת רכב לארבעה ימים >>
אבי, 29/10/2012 20:34
 
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות