ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שיתוף מכוניות – יש חיה כזו?

שיתוף מכוניות- הינו מודל להשכרת רכבים לפרקי זמן קטנים, בדרך כלל לשעה. המודל הזה קרוי בבריטניה גם CarSharing וזו יכולה להיות השיטה המועדפת למגוון לקוחות שמעוניינים שבירות מזדמן בלבד לרכב.

מערכת auto1 |30/08/2012 |13:05 צפיות: 13826
seperator

כפי שברחבי העולם וגם בתל אביב ישנם פרויקטים להשכרת אופניים לטווחי זמן קצרים, כך גם ברכבים; הרי רכב פרטי זו פרוצדורה "כבדה" יותר – ובמקום לקנות רכב ולתחזק אותו, להיות ערבים לו לחניה ולשלם על הדלק – מקבלים את כל זה במקום, ואפילו אם זה רק בשביל להסיע את הילד למקום מסוים או להגיע בזמן לפגישה עסקית. באמצעות השיטה הזו, מפעלים משלמים עבור עלויות הרכישה של הרכב וגם האחזקה שלו כשהעובדים משתמשים ברכב כל אימת שצריך (כמובן תחת פיקוח של קצין תעבורה של המקום).

השיטה תתאים לכל מי שצריך רכב להשכרה בהתראה קצרה ויש ביכולתו לחבור לגורמים נוספים
השיטה תתאים לכל מי שצריך רכב להשכרה בהתראה קצרה ויש ביכולתו לחבור לגורמים נוספים

מפחית את זיהום האויר

במקום שלכל אדם יהיה רכב משלו וכמות זיהום האויר תגדל באופן מעריכי, ניתן לנסוע ביחד לעבודה, באותו הרכב. ובאותו האופן, במקום לחלק לעובדים הטבות שכר למשל של עסקאות ליסינג תפעולי, אפשר לרכוש רכב אחד שישתף את כולם בשימוש בו. אם חברות היו משתמשות אפילו ברכבים הפרטיים של העובדים על מנת לנצל את המשאבים העומדים לרשותה, היום הרכב הניטראלי יכול להיות בבעלות המפעל או הארגון עצמו ולעמוד לרשות העובדים.
ניתן לקנות כך גם דגמי מכוניות נחשקים, כמו מכוניות שטח וקרוסאובר
ניתן לקנות כך גם דגמי מכוניות נחשקים, כמו מכוניות שטח וקרוסאובר

עבור מי השיטה הזו יכולה להתאים?

השיטה תתאים לכל מי שצריך רכב להשכרה בהתראה קצרה ויש ביכולתו לחבור לגורמים נוספים שיקנו עימו את הרכב וישתמשו בו, או לנהגים שאינם נוהגים בו מעבר ל- 10,000 בשנה. המודל הזה אולי אפילו מיושן – משנות החמישים, אולם דווקא כעת השימוש בו יכול להפחית את הצפיפות על פני הכבישים, את ההוצאות ולהגדיל את השימוש ברכבים חשמליים.

מה היתרונות של שיתוף מכוניות?
ניתן לקנות כך גם דגמי מכוניות נחשקים, כמו מכוניות שטח וקרוסאובר, מכוניות מנהלים וספורט. כך יותר אנשים יכולים ליהנות מהרכב ולחלוק בנטל ההוצאות שלו. מתוך מודלים שונים להשכרת מכוניות – הדבר הכי כלכלי והחכם לעשות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות