ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השוואת מחירים בדרך לעסקה נכונה

על מנת לחתום על עסקת הליסינג המשתלמת ביותר חשוב מאוד לנהוג בצרכנות נבונה ולהשוות מחירים לפני שחותמים. אולם איך עושים זאת נכון?

מערכת Auto1 |05/09/2011 |13:05 צפיות: 15480
seperator

ליסינג היא שיטה לחכירת רכב למשך שנתיים עד ארבע שנים. חברות הליסינג קונות כלי רכב שאותם הם מציעים לחברות ולאנשים פרטיים תמורת תשלום ראשון נמוך ותשלומים חודשיים. בתום תקופת החכירה חוזר הרכב לבעלות חברת הליסינג. בתקופת החכירה חברות הליסינג הן שמטפלות ברכב הן בטיפולים תקופתיים שגרתיים, הן בטיפול ברישוי הרכב והן בתיקון הרכב בעקבות קלקול או תאונה. זה חוסך זמן לנהגים שלא מוכרחים לעשות זאת בעצמם ומאפשר להם לעסוק בעבודתם. יש חברות ליסינג המספקות רכב חלופי במקום רכב הנמצא בטיפול או בתיקון.

מיהן חברות הליסינג
תופעת הליסינג של כלי רכב התפתחה בעיקר בעשר השנים האחרונות. היא באה לתת פתרון לצרכי הרכב של חברות אשר אינן מעוניינות או לחילופין לא יכולות להשקיע כספים בקניית צי רכב. כדי לענות על צרכים אלה, קמו חברות חדשות שזה עיסוקן היחידי ובזה הן מתמחות. בנוסף לכך, הצטרפו לתחום זה חברות שעיסוקן הוא רכב, כמו למשל חברות להשכרת רכב בארץ, חברות הובלה, חברות אוטובוסים וכדומה. חלק מהחברות מאפשרות לחוכרים לקנות את הרכב לאחר סיום תקופת החכירה, וזאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.
 
למי כדאי להשתמש ברכב חכור
כמו שנאמר לעיל חברות לחכירת רכב קמו בעקבות דרישת השוק מצד חברות קטנות ובינוניות. יש חברות הזנק הקמות במתוכנן למספר שנים ואחר כך מתפרקות. לחברות אלו קניה של רכב אינה כדאית וחכירה היא פתרון מתאים. לכל חברה יש רואה חשבון היכול לחשב את כדאיות החכירה. תופעת החכירה פשטה גם בין אנשים פרטיים. מאחר ולאנשים אלו אין רואה חשבון, הם צריכים לבדוק בעצמם את כדאיות החכירה. צריך לחשב את עלויות הרכב הפרטי– כולל עלות רכישה, לבדוק נתיבי השקעה אחרים לכסף, להשוות בין האפשרויות ולבחור בכדאית ביותר. 
 
איך בוחרים חברת ליסינג
בעבר, בכדי לבחון את היצע השוק היה צורך בביקור פיזי אצל כל חברה וחברה המציעה רכב בליסינג כדי לבחון את ההיצע. כיום, הדרך הרבה יותר פשוטה מבעבר. כיום אנו בוחרים מלכתחילה את הרכב הרצוי לנו, נכנסים לאתרי האינטרנט של חברות הליסינג השונות בכדי להשוות את המחירים, את תנאי התשלום ואת מגוון השירותים והטיפולים המסופקים לרכב. בוחרים מספר אפשרויות, ורק אז אנו הולכים לסניפי חברות הליסינג שהיו האטרקטיביות ביותר, בכדי להשיג כמה הטבות נוספות או לחילופין בכדי לסכם את העסקה.
הוספת תגובה
תגובות הגולשים
 
שווה להשקיע זמן בחיפוש מתאים >>
עירון, 06/11/2011 15:35
 
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות