ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב מהשכרה - איפה כדאי?

"רכב מהשכרה" יכול להיות רכב מליסינג או רכב מהשכרות לטווח קצר. מדובר על רכב שמוזל באופן מקסימלי ממחיר מחירון של רכב מקביל רגיל – האם זה מומלץ, וממה להזהר?

מערכת auto1 |30/08/2012 |13:05 צפיות: 14027
seperator

בכל שנה עולים על כבישי הארץ אלפי רכבים חדשים, ומטבע הדברים כי תהיה תעשייה פורחת של רכבים מיד שניה למכירה. בתעשייה פורחת זו של מכירת רכבים מיד שניה נמצאים רכבי הליסינג, רכבים בני 2-4 שנים אשר סיימו חוזה דרך הארגון שחכר אותם וכעת משוחררים למכירה. למרות המספר ההולך וגדל של רכבים מסוג זה שעוברים ליד פרטית מדי שנה, עדיין עולות שאלות בנושא כדאיות הרכישה שלהם. נכון, כל רכב אמור להבדק לגופו – כי יש לו "סיפור חיים" שונה, ובכל זאת, יש ניואנסים שיסייעו לבחור את הרכב הטוב ביותר.

לבדוק את כל האבזור לרכב, כולל מיזוג, מנוע – רעשים ומה שיעלה בבדיקה
לבדוק את כל האבזור לרכב, כולל מיזוג, מנוע – רעשים ומה שיעלה בבדיקה

כמה נוח לרכוש רכב יד שנייה מליסינג

מי שמעוניין לרכוש מכונית מיד שניה, יכול להגיע למגרשי המכוניות – בין אם מגרשים פרטיים או של חברות הליסינג והטרייד אין הגדולות. מדובר באוסף בלתי מוגבל של מותגי מכוניות שהן ההזדמנות לרכישה מיידית. מי שמעוניין לרכוש את הרכב ולשמור אותו עד שישלם את היתרה, יאלץ להפקיד מקדמה. בפגישה מול סוכן המכירות, הוא מאתר על צג המחשב רכב שתואם לדרישות, ומציג את הנתונים שעלו בבדיקתו.
ישנם שני צדדים למטבע, וגם עסקאות רכישת ליסינג עלולות לעלות בתוהו
ישנם שני צדדים למטבע, וגם עסקאות רכישת ליסינג עלולות לעלות בתוהו

רכב יד שנייה – ממה להזהר?

ישנם שני צדדים למטבע, וגם עסקאות רכישת ליסינג עלולות לעלות בתוהו, כשהמחיר הזול לרכב הוא רק עוד מלכודת דבש. ראשית – יש לקנות את הרכב מחברת ליסינג מוכרת וותיקה. כך – מדובר בחברה אמינה שמסוגלת להציע תנאים ומבצעים מיוחדים בתשלום. עניין נוסף, זיוף קילומטראז'. אפשר להשוות ראשית על פי הקילומטראז' שנמצא ברישיון הרכב שמעודכן מדי שנה. וכן לברר מול איגוד המוסכים על פי מספר לוחית הרישוי – אלו דברים שניתן לברר באופן טלפוני במקום.

חשוב מאוד לוודא שהכול עובד טוב
יש לבדוק את כל האבזור לרכב, כולל מיזוג, מנוע – רעשים ומה שיעלה בבדיקה (מה שיש בו בעיה – רצוי שלא לקנות) או להמתין לתיקון הרכב – לפחות לעשות סיכום בין המוכר לקונה כי ישולם מחיר התיקון או יקוזז ממחיר הרכב. חשוב לבדוק את הגיר ברכב, האם הפנסים עובדים, הוישרים והגלגלים – אם שחוקים. כל תקלה באלו הם סיבה להוזלה במחיר.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות