ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדוע כדאי לקנות יד שנייה מליסינג

הרבה יותר פופולארי לרכוש היום רכבים יד שנייה מליסינג מאשר מאדם פרטי. לרכישת רכב יד שנייה מליסינג יש הרבה מאוד יתרונות בולטים.

מערכת Auto1 |05/09/2011 |13:05 צפיות: 15273
seperator

 

הרבה אנשים מעוניינים להחזיק ברכב פרטי מטעמי נוחות שונים. בין אם מדובר בסטודנטים אשר צריכים דרך להגיע למכלל או לאוניברסיטה, או לאנשים עובדים שזקוקים לדרך יעילה להגיע לעבודה מדי בוקר או להסיע את הילדים לחוגים בשעות אחר הצהריים. אולם, לא לכולנו יש את הכסף הדרוש לשם רכישה של רכב חדש, ולכן רבים רוכשים רכב יד שנייה מליסינג. לרכישת רכב יד שנייה מליסינג יש הרבה מאוד יתרונות:

כתובת לחזור אליה
כאשר רוכשים רכב יד שנייה מאדם פרטי, רוב הסיכויים שבתום העסקה לא נראה את המוכר יותר, והוא לא מחויב לנו לכלום. כפי שאומר הפתגם הידוע "נגעת נסעת". כל בעיה שמתעוררת ברכב לאחר הקנייה היא בעיה שלנו. לעומת זאת כאשר קונים רכב יד שנייה מליסינג יש לנו כתובת לחזור אליה במידה ומתעוררת בעיה ומתגלה שהמוכר לא עמד בהבטחות. יתרה מזאת ישנן חברות מסוימות המעניקות אחריות לרכישת רכב יד שנייה מליסינג.

היסטוריית טיפולים
חברות הליסינג מחויבות לתחזק את הרכב לאורך כל תקופת הליסינג ותמיד מנהלות ספר רכב מסודר בו מפורטים ל הטיפולים שעבר הרכב, וכל ההיסטוריה שלו. מן המחינה הזאת כאשר רוכשים רכב יד שנייה מליסינג לא קונים חתול בשק מפני שכל היסטוריית הרכב מונחת לפנינו בניגוד לרכישה של יד שנייה מיד פרטית שאין לנו דרך לדעת מה עבר על הרכב בכל שנותיו.

תשלומים ומימון
כאשר קונים רכב יד שנייה מאדם פרטי הוא מצפה לקבל את מלוא הסכום במזומן. לעומת זאת כאשר רוכשים רכב יד שנייה מליסינג ניתן להגיע לכל מיני הסדרי תשלומים ואפילו לקבל מימון לרכב שיעזור לנו לרכוש את הרכב בתשלומים נוחים ובפריסה שמתאימה במיוחד לנו ולמידותינו.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות