ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש
מנוע השוואת מחירים להשכרת רכב שחוסך לך כסף בטיול לאוסטריה
מדינת איסוף הרכב
select
עיר איסוף הרכב
select
תחנת איסוף בעיר
select
תחנת החזרה בעיר
select
מס' נוסעים
select
זמן איסןף הרכב
RadDatePicker
RadDatePicker
בחירת תאריך איסוףבחירת זמן איסוף
זמן החזרת הרכב
שם מלא
טלפון
כתובת דוא"ל

האופציה לנסוע ברכב שהוא לגמרי נתון לקריאות סדר היום המשתנות שלכם בחו"ל הופך את החוויה לנוחה יותר, ולגמרי מיוחדת, כשאתם בוחרים את אחד מסוגי הרכבים שתמיד רציתם לטייל בו. הרי אם כבר מטיילים באוסטריה ברכב צמוד, רצוי שיהיה רכב מתאים לתוואי הנסיעה. אוסטריה מחולקת לאתרי תיירות רבים עירוניים וגם כפריים. על פי מתווה הטיול אפשר לבחור גם את הפונקציות של אותו רכב מהשכרה שיתאימו לשטח ההררי ברובו במדינה זו. רכס הרי האלפים הוא מוקד תיירותי מקדם מבקרים על פני הכבישים שבאזור, מהווה כשני שלישים מנוף המדינה ולכן מחייב בדרך כלל רכב שטח או שטח משולב כביש – או לפחות רכב פרטי, שיתאים להשכרת רכב בחוץ לארץ לתקופה ארוכה או קצרה.

מדריך ללקיחת ליסינג פרטי באוסטריה
על מנת לשכור רכב באוסטריה, יש לברר ראשית מה נדרש כדי להציג לרשויות ולרשתות ההשכרה. חשוב להצטייד ברישיון בין לאומי בנוסף לרישיון המקומי שהם בתוקף, וכן בטפסי ביטוח רכב. מי שעולה על רכב כלשהו באוסטריה חייב לחגור מלפנים וגם מאחור, ממש כפי שבארץ – ובעניין של חיים או מוות שום דבר אינו שונה גם כאן. ילדים מתחת לגיל 12 ישבו במושב האחורי.

כבישי אגרה – מי משלם עליהם?
כאשר שוכרים רכב מליסינג, עולה השאלה מי משלם על הנסיעה בכבישי אגרה – או שהאם ישנו מנוי לאותם כבישים מראש? במידה ועולה הבחירה לנסוע באחד מכבישי האגרה באוסטריה (Mautstelle), יש להדביק מדבקה מתאימה במקום בולט – את המדבקה רוכשים באחת מתחנות הדלק, בסניפי הדואר, בחנויות ליד הגבול או בחנויות טבק.

אז רכב קומפקטי או SUV?
שאלת השאלות היא איזה רכב יעניק חווית טיול נוחה יותר וגמול להוצאה הכספית. התשובה תלויה במטרת ההשכרה ובמיקום הטיול – האם מדובר על נסיעה בהרים, נסיעה לצורך חופשת סקי או כל דבר אחר המחייב תא מטען גדול? רצוי לברר בסוכנויות השכרת רכב בחו"ל לגבי הדגמים המוצעים ולבחור מביניהם את המתאים.
 


למציאת השכרת רכב בכל המדינות – לחץ כאן
הגדרות נגישות