ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש
מנוע השוואת מחירים להשכרת רכב שחוסך לך כסף בטיול ליוון
מדינת איסוף הרכב
select
עיר איסוף הרכב
select
תחנת איסוף בעיר
select
תחנת החזרה בעיר
select
מס' נוסעים
select
זמן איסןף הרכב
RadDatePicker
RadDatePicker
בחירת תאריך איסוףבחירת זמן איסוף
זמן החזרת הרכב
שם מלא
טלפון
כתובת דוא"ל

יוון היא מדינה שדומה לישראל – מלבד זה שהיא שוכנת באזור הים התיכון ומנגנת את המוסיקה המתבקשת, יש בה אותם צבעים בדגל ואפילו... אותו כיוון בנתיבי התנועה על הכביש – אפילו שהיא חלק מאירופה. החגיגה הים תיכונית אינה מסתיימת בתוך גבולות ישראל, אלא גם יוון היא האחות הבלתי מעורערת לישראל במובנים שונים. יש ביוון נופים מרהיבים, רק מרחק שעתיים טיסה מישראל. אפשר למצוא ביוון נתיבי טיול ותיור לא מעטים – עם שלל האיים שבה והנתח העיקרי היבשתי עליו שוכנת מרבית מנפח התושבים מזמן לחקור את הארכיאולוגיה מימים קדומים, את האולימפוס אשר מושך תיירים מכל העולם, עיר הבירה אתונה וחבלים שונים אחרים. מי שמטייל ביוון זוכה ליהנות מאותו אוכל כמעט כמו בישראל, ומחיי בילוי שוקקים.

לנווט בין 3,000 איים ב...רכב?
מי שטס ליוון בוודאי לא עושה אתנחתא בכל אי, אלא בוחר לו יעד להשאר בו משך סוף השבוע ואולי אף מעט יותר מכך. מי שמטייל מחוץ למלון או למקום שבו הוא שוהה בוודאי מעוניין להפיק מכך את המיטב, תוך התניידות באופן עצמאי – ולכן רצוי לברר לגבי השכרה חכמה של רכב בחו"ל.

מה צריך לדעת לגבי שימוש ברכב שכור ביוון?
רצוי מאוד להתעכב על הבטיחות ברכבי השכרה, גם ביוון. ראשית, נוהגים באותו צד של הכביש אמנם ובמהירות מקסימלית בתוך העיר של כ- 50 קמ"ש, אולם מעבר לכך רצוי לברר איזה רכב תקבלו מחברת הליסינג וההשכרה. אתם רוכשים רכב שמיועד לשטח? רצוי שלא לצאת לשטח אם זו הפעם הראשונה – לבד, אלא לברר לגבי מסלולים בטוחים ומעניינים.

כבישי אגרה ביוון
כמו בישראל, גם ביוון ישנם כבישים אשר המדינה מחייבת אגרה למי שבוחר לנהוג בהם. הם אולי עשויים לקצר לכם פלאים את הדרך ממקום למקום, אולם יש לקחת זאת בחשבון כאשר מחזירים את הרכב לחברת ההשכרה ו"סוגרים חשבון".


למציאת השכרת רכב בכל המדינות – לחץ כאן
הגדרות נגישות