ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג פרטי לשנה

עם השנים, כשאדם מבקש לעצמו את הנוחות שבהתניידות – לא עוד תחבורה ציבורית שאינה עומדת בלוחות הזמנים שהציבה לעצמה, לא עוד הליכה בשמש הקופחת או בגשם. אתם רוצים מכונית לשנה!

מערכת auto1 |07/08/2012 |13:05 צפיות: 16326
seperator

אתם מעוניינים בהשכרה של כלי רכב – אולם לא לתקופה קצרה? ישנה אפשרות לתמרן בין תקופות הליסינג בחברות הליסינג השונות. קובעים מהו זמן ההשכרה המינימלי, וכך קובעים גם מה יהיה מחיר ההשכרה לחודש. יש כמובן מי שירכוש רכב יד שנייה מליסינג משום שהמחיר לעתים יכול להשתלם, וגם התנאים. מצד שני – אם רוצים רכב חדש לגמרי, ולא לשלם עליו את מלוא הסכום בבת אחת, ישנה אפשרות לקחת רכב ליסינג למשך שנה תמימה אחת – כלומר, לקבל את הרכב בשכירות.

ישנן חברות ליסינג שמציעות הטבות במטרה למשוך אליהן לקוחות
ישנן חברות ליסינג שמציעות הטבות במטרה למשוך אליהן לקוחות

מסלול ליסינג פרטי

עסקאות הליסינג מציעות עולם ומלואו ללקוח הפרטי. כיום, ישנו גם ליסינג תפעולי שהוא מותאם לפרטיים. כשמדובר בשוכר פרטי ממוצע, נלקח בחשבון כי סכום הכסף שיהיה יכול להוציא הוא מוגבל בניגוד לחברות ולעסקים. זו הסיבה שיציעו לו אפשרות לשכור או לרכוש את הרכב באמצעות תשלום מקדמה עד לגובה היכולת (בגובה כ-30% משווי הרכב), או גם ללא מקדמה כלל.

השכרת רכב מליסינג ללא ערבים וללא פיקדון

מי היה מאמין כי גם על סכומי כסף שכאלו, יהיה ניתן לקבל הלוואה ללא ערבים, או ללא צורך בפיקדון? הרי חברת הליסינג זקוקה לקבל בטוחה כל שהיא כדי לדעת שהשוכר אכן ישלם את הסכום המובטח, ואם לא- אין עסקה. למעשה, בעסקאות מסוג זה, או שהרכב משועבד לחברה עד לתום התשלומים, או שההתחשבנות נעשית מול גורם מתווך, כאשר למעשה כבר שולם מראש לחברת הליסינג הסכום המלא מחברת האשראי, הבנק או ההלוואות.

להרוויח הטבה!
ישנן חברות ליסינג שמציעות הטבות במטרה למשוך אליהן לקוחות. אחת ההטבות היא חודש נוסף בחינם מעבר לשנת ההשכרה. יכול להיות שתינתן גם האפשרות להמיר את הרכב הקודם מליסינג ברכב אחר בתום תקופת ההשכרה – ולשלם את ההפרש שבין שווי הרכבים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות