ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש
אוטו1 - פורטל השוואת מחירים

סוזוקי ג'ימיני

image Suzuki
מחיר משוער: החל מ 99,990
שנות אחריות: 3 שנים
מבחני ריסוק:
צריכת דלק: 14
יתרונות חסרונות
מחיר עיצוב
יכולות שטח נסיעה בין עירונית
אבזור .
סוזוקי ג
סוזוקי ג
סוזוקי ג
סוזוקי ג
סוזוקי ג
סוזוקי ג'ימיני
הג'ימיני חזר לישראל אחרי מספר שנים בהן לא שווק בישראל. הג'יפ הקטן של החברה זכור לכולם עוד מימיו שנקרא סוזוקי סמוראי. לג'ימיני יש קהילת מעריצים גדולה בישראל אשר עושה יחדיו טיולים בשטח. זהו אחד מהג'יפים הקטנים ביותר המשווקים בישראל. המידות הקומפקטיות שלו מהוות מוקד משיכה עבור צעירים רבים אשר מחפשים קומקטית מאוד שיכולה להיכנס לשטח ולבצע טיולים רבים בצורה איכותית מאוד. הג'ימיני החדש אינו שונה בצורה מהותית מהדור הקודם ששווק בישראל וייתכן שעבור רבים מהישראלים הג'יפ ירגיש מעט מיושן ביחס למכוניות חדישות יותר. 

הג'ימיני החדש משווק בשלוש גרסאות, האחת עם תיבת הילוכים ידנית והשתיים הנוספות עם תיבת הילוכים אוטומטית, כלל הגרסאות מצוידות במנוע בנזין בנפח של 1.3 ליטר עם הספק של 85 כוחות סוס ואפשרויות נהיגת 4X4. תג המחיר של הג'ימיני מרשים ועומד על 99 אלף שקלים לגרסה הבסיסית הידנית ויכול לטפס עד ל 124,990 שקלים לגרסה הבכירה ביותר. 

מעניין יהיה לראות את מידת ההצלחה של הג'ימיני בישראל לאור העלייה בדרישה לרכבי פנאי גדולים. הג'ימיני הוא למעשה רכב ה 4X4 הזול ביותר בישראל אך לא יתאים לכל אחד, ישנם ישראלים רבים שלא יאהבו את הקשיחות של הדגם ואת התחושה הצפופה מעט בתא הנוסעים. עבור צעירים, הג'ימיני יכול להוות הגשמת חלום.

* המחירים באתר זה הם הערכה כללית בלבד לנוחיות הגולשים ואין לראות בהם כנתון מחייב מבחינת הפורטל
טופס מורחב
טופס מקוצר
מחפש סוזוקי ג'ימיני, היועצים המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
 
 
לייעוץ ברכישת רכב התקשר
03-3727760
או השאר פרטים:
עד כה לא נרשמו חוות דעת
עד כה לא נרשמו חוות דעת
הגדרות נגישות