ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג, זאת לא בעיה.

באמצעות הליסינג ניתן להתגבר על בעיות מימון כשמעוניינים לרכוש שירות או מוצר, כאשר הקונוטציה המרכזית למילה "ליסינג" מתקשרת לרכבים, שעולים עשרות ומאות אלפי שקלים שאין במזומן.

מערכת auto1 |07/08/2012 |13:05 צפיות: 10414
seperator

שיטת הליסינג מאפשרת לקבל רכב חדש לגמרי עם 0 קילומטרים, ולהשתמש בו בשכירות. תקופת השכירות בליסינג נמשכת חודשים ארוכים וגם שנים, כשממוצע השימוש ברכבים אלו הוא פחות או יותר עומד על שלוש שנים. כך, המשתמש נהנה מאחריות של היצרן ומרכב חדש שאינו שחוק. הוא גם אינו סובל מירידת הערך של הרכב שחווה זאת בעיקר במהלך 3 השנים הראשונות. ברוב המקרים חברת הליסינג תעמיד למכירה את הרכב בתום העסקה, ובמידה וירצה לרכוש את הרכב יהיה יכול להשלים את פער המחיר, לאחר קיזוז מה שכבר שולם.

המשתמש נהנה מאחריות של היצרן ומרכב חדש שאינו שחוק
המשתמש נהנה מאחריות של היצרן ומרכב חדש שאינו שחוק

מה ההבדל בין ליסינג ובין רכישה במימון לרכב?

ליסינג הוא עסקה לרכישה, וגם המימון לרכב. השיטות הנהוגות הן שונות. בעסקת ליסינג הרוכש מקבל את הרכב לאחר שעורכים את העסקה, משלם עליו בתשלומים והופך להיות בעליו רק ברגע שסיים לשלם את עלותו המלאה. עד לאותו הרגע הוא בבעלות חברת הליסינג. מימון לרכב – רכישה בהלוואה של הרכב, כאשר הרוכש הוא הבעלים המיידי לרכב, והוא חייב לגורם שהלווה לו את יתרת הסכום.
ליסינג הוא השכרת רכב לטווח זמן ארוך, עם האופציה לרכוש את הרכב בתום העסקה
ליסינג הוא השכרת רכב לטווח זמן ארוך, עם האופציה לרכוש את הרכב בתום העסקה

על ההבדלים בין ליסינג לבין השכרת רכב

ליסינג הוא השכרת רכב לטווח זמן ארוך, עם האופציה לרכוש את הרכב בתום העסקה. לרוב מבלבלים בין העסקאות ובכלל לליסינג ישנה זהות מטושטשת אצל מי שלא מצוי בתחום. רצוי לחדד אחת ולתמיד מה הכוונה בעסקת ליסינג ואיך היא יכולה להועיל לבעלי עסקים ולפרטיים.

על ההבדל בין ליסינג מימוני לליסינג תפעולי
ליסינג מימוני הוא העסקה שבתומה ניתן לרכוש את הרכב. השוכר משלם על אחזרת הרכב בלבד ודואג לשאר המוצרים הנלווים לאחזקתו – לרבות טיפולי התחזוקה שלו, טסט, רישיון וביטוח רכב. בליסינג תפעולי, מקבלים חבילה של סל המוצרים הגדול יחד עם הרכב.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות