ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הלוואה לרכישת רכב לשעבד או לא לשעבד

רכישת רכב בארצנו היא לא דבר פשוט כלל. המחירים לרוב מרקיעי שחקים בשל אין ספור מיסים שמוטלים על הצרכן הישראלי, כיום קיימים מספר דרכים ללקיחת הלוואה לצורך רכישת רכב.

מערכת auto1 |30/07/2012 |13:05 צפיות: 11922
seperator

כיום רוב האנשים שרוכשים רכב חדש או משומש עושים זאת באמצעות תוכניות מימון שונות. תוכניות אלו מקלות על תזרים המזומנים של האנשים ומשאירים להם אוויר לנשימה בעת רכישת הרכב. הלוואות אלו גם מאפשרות ללויים לפרוס את התשלומים על הרכב לאורך תקופה וכך להקל ולהוריד את הנטל הכלכלי. מימון לרכישת רכב ניתן להשיג ממספר רב של גופים החל מבנקים, דרך חברות הביטוח וכלה במימון ישיר מחברות שונות.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר בשנים האחרונות לרכישת רכב היא באמצעות ליסינג מימוני
אחת הדרכים הנפוצות ביותר בשנים האחרונות לרכישת רכב היא באמצעות ליסינג מימוני

גופי המימון השונים

לכל אחת מהאופציות שהוזכרו לעיל היתרונות והחסרונות שלה. האופציה הנוחה ביותר ברוב המקרים היא לקיחת הלוואה מהבנק. הבנק מכיר את הלקוח, את היכולות הפיננסיות שלו ועל כן ההלוואה לא אמורה להיו הליך מסובך מידי במידה ועונים על הדרישות. הבעיההיא שהלוואה מהבנק יכולה להעיב על מסגרת האשראי הכללית בה רוצים להשתמש גםלצרכים אחרים. לקיחת הלוואה מחברות חוץ בנקאיות נוחה יותר מבחינת מסגרת האראי אך לרוב היא דורשת ריבית גבוהה יותר מוז הנהוגה בבנק.
לכל אחת מהאופציות שהוזכרו לעיל היתרונות והחסרונות שלה
לכל אחת מהאופציות שהוזכרו לעיל היתרונות והחסרונות שלה

הלוואות מחברות רכב

אחת הדרכים הנפוצות ביותר בשנים האחרונות לרכישת רכב היא באמצעות ליסינג מימוני. שיטת הליסינג המימוני היא שיטה בה למעשה חברת הרכב מעניקה הלוואה ללווה בתנאים נוחים ומחכירה לו רכב. בתום תקופת החכירה הלווה יכול להחליט האם הוא רוצהלהישאר עם הרכב ולשלם את יתרת התשלום או להחזירו לחברה. לעיתים בחברות אלו ניתן לבצע טרייד אין על הרכב הישן ואז לחסוך זמן רב של חיפוש רכבים.

לשעבד או או לא לשעבד את הרכב ?
אחד הנושאים שמשפיעים על סוג ההלוואה הוא האם לשעבד או לא לשעבד את הרכב. כל מלווה מבקש לקבל ערבונות עבור הכסף אותו הוא השקיע על מנת שלא ייאבד את כספו. במקרה של הלוואה לקניית רכב לעיתים השעבוד הטוב ביותר הוא הרכב עצמו. על כן, על מנת לקבל הלוואה גדולה רוב החברות ידרשו לשעבד את הרכב. מי שלא רוצה לשעבד את רכבו יאלץ לקחת הלוואה קטנה משמעותית. שעבוד על הרכב גם מסייע בהשגת שיעורי ריבית טובים יותר בעבור ההלווטה.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות