ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג פרטי או תפעולי

שיטת הליסינג כבר מזמן הפכה להיות השיטה המועדפת על הצרכן הישראלי לרכישת רכב. השיטה הגיעה למחוזותינו מידידתינו הטובה, ארה"ב שבה השיטה כבר נפוצה שנים רבות.

מערכת auto1 |17/07/2012 |13:05 צפיות: 12121
seperator

שיטת הליסינג היא למעשה שיטה לחכירת רכב בתנאים שמאוד נוחים ללקוח. השיטה מתאימה למי שאין בידיו את סכום הכסף המספיק לרכוש רכב חדש מהשקית אך בכל זאת רוצה להנות מכזה. שיטה זו למעשה מאפשרת לכל אחד לרכוש רכב חדש בתשלום אחד השווה ערך לכ-30 אחוז מערכו של הרכב ולשלם את יתרת התשלומים עבור הרכב לתקופה קצובה מראש. בתום התקופה יכול להחליט הלקוח האם לשמור את הרכב ובתמורה לכך, להוסיף את הערך הכספי שנותר או לחדש חוזה ולרכוש רכב חדש בשיטה זו.

שיטת הליסינג היא למעשה שיטה לחכירת רכב בתנאים שמאוד נוחים ללקוח
שיטת הליסינג היא למעשה שיטה לחכירת רכב בתנאים שמאוד נוחים ללקוח

ליסינג תפעולי

שיטת הליסינג מתחלקת למעשה לשניים. ליסינג תפעולי וליסינג פרטי, מימוני. כל אחת מהשיטה מתאימה לנתוח אחר מהאוכלוסיה ויש להכיר את שתי השיטות לפני בחירה בזו המתאימה. שיטת הליסימג התפעולי הינה שיטה לטווח ארוך ועל כן על פי רובאופי התשלומים יהיה נוח באופן יחסי, כמו כן כל ההוצאות הנלוות לרכב כמו ביטוח, אגרות, טיפולים, רישוי ועוד כלולות במחיר החודשי, על כן נחסך זמן רב מהחוכר. יתרון נוסף הוא שההחזר החודשי למעשה מגלם את כל ההוצאות בעבור הרכב ועל כן החוכר יכול לדעת את העלות המדויקת עבור השימוש ברכב (למעט הוצאות דלק).
בשיטה זו הנהג משלם עבור השימוש ברכב לתקופה קבועה מראש ללא היתרונות של שיטת הליסינג התפעולי
בשיטה זו הנהג משלם עבור השימוש ברכב לתקופה קבועה מראש ללא היתרונות של שיטת הליסינג התפעולי

ליסינג פרטי מימוני

שיטת ליסינג נוספת שנפוצה אף היא היא שיטת הליסינג הפרטי, מימוני. שיטה זו מזכירה השכרת רכב לטווח ארוך. בשיטה זו הנהג משלם עבור השימוש ברכב לתקופה קבועה מראש ללא היתרונות של שיטת הליסינג התפעולי, כלומר ההוצאות הנלוות לרכב. התשלום החודשי מגלם בתוכו החזר כספי עבור שווי הרכב ועבור הריביות השונות הגלומות בתשלומים השונים. עם סיום התקופה יכול החוכר לשמור את הרכב אצלו בעבור תשלום של יתרת התשלומים שנותרו על מנת להחזיר את שווי של הרכב על פי המחירון.

למי מתאימה השיטה ?
לרוב, שיטת הליסינג התפעולי מתאימה יותר לחברות וארגונית גדולים שחוסכים לעצמם כסף רב בכך שהם מעבירים את האחריות על כל צי הרכב לחברות הליסינג השונות, ליסינג פרטי למעשה מתאים לכל אדם מהישוב שאין בידיו את הסכום המספיק לקנות רכב חדש מהשקית.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות