ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מושגים בליסינג

למרות שישנם אלפי רכבי ליסינג שעולים על כבישי ישראל מדי שנה, עדיין לא כל הנהגים, השוכרים והאנשים שמתלבטים מכירים את כל המושגים בתוכנית ההשכרה. כשיש מושג לגבי מושגי הליסינג, קל יותר להשיג רכב מהשכרה...

מערכת auto1 |25/06/2012 |13:05 צפיות: 12050
seperator

הליסינג נקרא בימי קדם, אז לפני עשרות שנים בישראל שטר מכר. היום אפשר לקרוא לזה חכירה או אפילו השכרה לטווח זמן ארוך. המונח ליסינג מתקשר אסוציאטיבית לתחום הרכב, אולם ניתן להפעיל את השיטה גם לגבי מוצרים אחרים; השיטה נועדה להקל על קוני המוצר או על השוכרים להחזיק את הרכב לאורך תקופה ארוכה, כאילו היה זה הרכב שלהם – עצמם. זמן השכירות משתנה בכל עסקה – לפי מה שמתאים לגורם השוכר, ולא להיפך – כשלרוב זה יהיה לתקופה של 36 חודשים.

הליסינג משפיע כיום על שוק הליסינג הישראלי וגם על שוק הרכבים החדשים
הליסינג משפיע כיום על שוק הליסינג הישראלי וגם על שוק הרכבים החדשים

פתאום כל אחד נהיה מומחה לליסינג

הליסינג משפיע כיום על שוק הליסינג הישראלי וגם על שוק הרכבים החדשים. השאיפה של רבים מהצרכנים היא לזעזע את המערכת כך שלפחות מיסי המכוניות ירדו, שיהיה משתלם לברר כמה זה במכירת רכבים ביבוא אישי או שיהיה אפשר להזמין רכב חדש באמצעות חברת ליסינג. פעמים אחרות, ישתלם פשוט לשכור רכב לתקופת זמן ארוכה באחת מהשיטות הידועות.
הליסינג המימוני הוא שכירת הרכב בלבד
הליסינג המימוני הוא שכירת הרכב בלבד

ליסינג פרטי לעצמאים

הליסינג הפרטי הוא שכירת רכב לתקופת זמן ארוכה ומוסכמת מראש, ובה השוכר יכול להשיג תנאים מיוחדים: במידה וגיל הרכב עדיין תחת אחריות יצרן, תהיה אחריות על חלפים מקוריים כולל מנוע וגיר, אחריות של חברת הליסינג לתת שירותים לרכב – לקחת אותו לטסט, לשטוף אותו ועוד, וגם אחריות של חברת הביטוח להעניק שירותים תחת חוזה הביטוח שנקבע מול הלקוח ישירות או דרך חברת הליסינג.

ליסינג מימוני
הליסינג המימוני הוא שכירת הרכב בלבד, נטול כל שירות נוסף לשכירות שלו. את שאר השירותים השוכר ישיג בכוחות עצמו בהתנהלותו מול הגורמים האחראים – כמו חברות ביטוח או לקיחת הרכב בעצמו לטסט אצל הרשויות. הלקוח יקבל הצעה כוללת עלויות של הרכב מראש, על מנת שיהיה יכול להשלים את מה ששילם למחיר הרכב כפי שסוכם מראש ולרכוש אותו – בתנאי שהוצע על ידי חברת הליסינג.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות