ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכישת רכבים חשמליים

כמה פעמים עברתם במחוזות גוש דן או בערים הגדולות, והרגשתם שעננת ערפיח עוטפת אתכם? כמה פעמים קיוויתם שבקרוב ימצאו לזה סוף, אפילו שהאוזון כבר מגיב לרמות הבלתי נתפסות הללו של זיהום אויר? רכישת רכבים חשמליים יכולה לתרום אקטיבית בנושא.

מערכת auto1 |13/06/2012 |13:05 צפיות: 12947
seperator

האקטיביזם הסביבתי כבר פה – בתוך הצרכנות הפרטית בענף הרכב! למרות שעדיין רכבים סולאריים שמשתמשים באנרגיית השמש היום יומית עדיין לא הגיעו להיות משווקים בארץ באופן מסחרי, ישנו סוג אחר של רכבים שיכול להעניק את המענה המתבקש – רכב שמונע על ידי אנרגיה שהיא ידידותית לסביבה – היא אינה פולטת מזהמי אויר וקרקע מתוך שריפת דלק. המנוע החשמלי מורכב מסוללה נטענת, מחמצן וממימן – עדיין מרכיבים שהפקתם דורשת משאבים סביבתיים מסוימים בייצורם שאינם חוסכים באנרגיה – אבל לפחות יש שינוי בתוצרים הנפלטים אל הסביבה, שינוי שיש בו מידה רבה של חיוביות.

האקטיביזם הסביבתי כבר פה!
האקטיביזם הסביבתי כבר פה!

להטעין את הרכב בכל מקום

את הסוללות הללו ניתן להטעין בתחנות דלק אקולוגיות מיוחדות לצורך העניין, באמצעות מתקינים ניידים שנוסעים לכל מקום בארץ (על פי חוזה) כדי להביא ולהתקין סוללה חשמלית ברכב גם במקרי חירום, בתחנות הטענה בחניה בבית ובחניות ציבוריות. רצוי לברר גם לגבי הסכמי ליסינג בנושא.
רכבים היברידיים מאפשרים לא להיות תלויים בלבד במנוע הבנזין
רכבים היברידיים מאפשרים לא להיות תלויים בלבד במנוע הבנזין

מהירות של רכב חשמלי

המדריך לרכישת רכבים ירוקים מראה, כי אין בינתיים רכב חשמלי שיש לו מהירות מקסימלית מקבילה לאותה המהירות הנגרמת כתוצאה משריפת דלק. עד אשר יפתחו כזה מנוע ומנגנון מהירות לרכב, מסתפקים ברכב שיכול להיות אפילו בטיחותי יותר "בעל כרחו", כל עוד הוא לא מאפשר להגיע למהירויות גבוהות מדי.

מה עדיף – לקנות רכב היברידי או חשמלי ?
רכבים היברידיים מאפשרים לא להיות תלויים בלבד במנוע הבנזין. למעשה, ברירת המחדל שלהם היא קודם כל לטובת המנוע החשמלי. לאחר מכן, כשאין בו כבר יותר שימוש – ניתן להפעיל את המנוע מונע הבנזין. שיטה זו חסכונית ברכישת דלק – ביחוד כשמחיר ההטענה זול יותר, ומעודדת נסיעה שאינה תלויה בלבד בכמות הדלק שבטנק הרכב.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות