ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אילו סוגי ליסינג יש, וכיצד לבחור

הפעם במקום לחסוך מדי חודש לרכב ולהפקיד כמה מעות בצד, ניתן להפקיד זאת ישירות למממן את הרכב, כשהרכב נמצא כבר בשימוש שלכם. איך לבחור את עסקת הליסינג המתאימה ביותר?

מערכת auto1 |30/05/2012 |13:05 צפיות: 13092
seperator

היום אפשר להשיג רכבים חדשים – חסכוניים יותר, בטיחותיים יותר, ירוקים יותר, אלו שעומדים בתקנים החדשים ואפילו במראה חיצוני אופנתי, הכול מבלי להתאמץ הרבה, להבדיל מאופן קניית רכב חדש בעבר. הצעדים שננקטו כדי להנגיש את אותם רכבים חדשים לציבור נעשתה בשלבים לאורך עשרות שנים, כשבתחילה ייצרו מכוניות זולות שנועדו לכיס הממוצע בפס ייצור מפואר – דוגמת פורד, ובעשורים האחרונים מדובר גם על רכבי מנהלים ופאר, שאותם ניתן לרכוש או לשכור תחת עסקת ליסינג. כיום אין אפילו מדבקה של חברת הליסינג שמפארת את צידי הרכב ואפשר להרשים את האחרים, וגם את עצמכם, שאתם אוחזים בהגה של רכב חדש מהסוג שאתם אוהבים.

ליסינג הוא שם כולל למספר שיטות ליסינג שבאמצעותם מחזיקים רכב חדש לגמרי
ליסינג הוא שם כולל למספר שיטות ליסינג שבאמצעותם מחזיקים רכב חדש לגמרי

ליסינג – שכר מכר או רב מכר

ליסינג הוא שם כולל למספר שיטות ליסינג שבאמצעותם מחזיקים רכב חדש לגמרי לאורך חודשים רבים ושנים, ולבסוף ניתן אפילו לרכוש אותו (ליסינג מימוני). בליסינג מדובר על שיטת תשלומים חודשיים שמאפשרים את אחזקתו של הרכב בלבד (ליסינג מימוני) או שנוספת על כך חבילה שבה מקבלים את כל השירותים לרכב מחברת הליסינג ומנותני שירות חיצוניים.
מי יקח את הרכב למוסך?
מי יקח את הרכב למוסך?

ליסינג מימוני

הליסינג המימוני – נקרא כך, משום שמדובר בשיטה למימון רכב, כשעדיין אין התחייבות לרכוש את הרכב בתחילה, אולם בתום החוזה חברת הליסינג יכולה להציע ללקוח שלה את הרכב תמורת תוספת מחיר שנותרה ממה ששולם ועד למחיר שיסוכם מראש בזמן עריכת החוזה.בעסקה זו, חברת הליסינג מספקת את הרכב בלבד.

ליסינג תפעולי
אתם נמצאים מרבית היום במשרד, או בסידורים לצורך העניין, מי יקח את הרכב למוסך, איך תוכלו לשטוף אותו מהנסיעה בסוף השבוע, מתי תקחו אותו לטיפול עשרת אלפים או לטסט? תחת הליסינג התפעולי, נציגי חברת הליסינג דואגים לסידורים הללו כנגד תשלום לחבילה חודשית.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות