ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ביטוח רכב לחו"ל

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים ליסוע לחול ולהשכיר שם רכב. שכירת הרכב מאפשרת עצמאות רבה בעת התניידות במדינה אחרת. לשם השכרת רכב יש להצטייד בביטוח חו"ל.

מערכת auto1 |29/03/2012 |13:05 צפיות: 12952
seperator

השכרת רכב בחו"ל אינה דבר פשוט כל כך. היא דורשת מחשבה מעמיקה לפני כן. יש לחשוב איזה רכב רוצים לשכור, לכמה אנשים הוא מספיק, יש לקחת בחשבון את כמות וגודל הציוד שיש להעמיס על הרכב וכמו כן יש לחשב את הדרכים וכמות הקילומטרים שיצטברו על מנת לחשוב איזה גודל של טנק דלק יש להשכיר. ההחלטה על סוג הרכב צריכה להיות מקובלת על כל הנהגים שיאלצו לנהוג ברכב.

השכרת רכב בחו
השכרת רכב בחו"ל אינה דבר פשוט כל כך

סוגי ביטוחים שונים

לאחר שהוחלט איזה רכב שוכרי והוצאו כל הרישיונות הרלבנטים למדינת היעד שיתאימו לכל הנהגים ולסוג הרכב יש לעשות ביטוח רכב לחו"ל. ביטוח זה יכול להיכלל תחת שתי קטגוריות, הביטוח האישי שאנו עושים אשר כולל גם פיצוי לגבי תאונות והשתתפות בכל הקשור לטיפול רפואי, הטסה וכדומה וגם באמצעות ביטוח רכב לחו"ל  אותו יש לעשות על מנת שנוכל להשכיר רכב.PAI ביטוח נגד תאונות אישיות לנהג ולשאר הנוסעים יכלל גם כן בביטוח. חובה לבטח את הרכב כנגד גניבות על מנת שלא נצטרך לשלם לחברה את מלוא ערך הרכב, ביטוח נזקים וביטוח צד שלישי. ביטוח צד שלישי הוא חובה באירופה ובארה"ב לא.
בחלק מהמדינות ניתן להרחיב את הביטוח על מנת שיכלול אלמנטים נוספים
בחלק מהמדינות ניתן להרחיב את הביטוח על מנת שיכלול אלמנטים נוספים

הרחבות לביטוח

בחלק מהמדינות ניתן להרחיב את הביטוח על מנת שיכלול אלמנטים נוספים.ביטוח זה נקרא SUPER-TP מקטין את גובה ההשתתפות העצמית. חשוב לזכור שגם ביטוח מורחב כמו ביטוח לרכב לא מכסה מפני כל ההוצאות. למשל הוצאות שנגרמות לשמשות,צמיגים ועוד. ביטוח רכב לחו"ל גם כן משולם בהתאם לפרמטרים שונים כמו, גיל הנהג, ניסיון על הכביש ותקופת השכרת הרכב.

גודל השתתפות עצמית
לאלו שעושים ביטוח לרכב בחוץ לארץ מומלץ ורצוי עד מאוד לבחון את גובה ההשתתפות העצמית , מה כולל הביטוח, אלו הגבלות יש עליו, אלו תנאים נוספים מציג הביטוח ועוד. כמו כן יש לבדוק האם הוא כולל ביטוח לנהג נוסף והאם הוא כולל רכב חלופי במידת הצורך.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות