ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב

דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב

צוות auto1 |27/11/2017 |17:12 צפיות: 23199
seperator
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
שנה חדשה באה עלינו לטובה ואיתה, כבכל שנה, שלל דגמים חדשים ומחודשים אשר עשויים לשנות את פניו של שוק הרכב לחלוטין ולהפוך אותו למתקדם, חסכוני ומהנה הרבה יותר. במסגרת עדכון הדגמים החדשים לשנת 2018 המשיכו מרביתן של יצרניות הרכב במגמת ייצור הרכבים הירוקים, אשר כוללים פליטת חומרים מזהמים נמוכה וכוללים נתוני צריכת דלק חסכונית ואטרקטיבית למדי. בחינתם של מרבית הדגמים החדשים מראה כי מחציתם של הדגמים החדשים, באופן שאינו מפתיע כלל לאור אחוזי הדרישה בשנה החולפת, מתחלקים באופן שוויוני למדי בין סגמנט רכבי הפנאי השונים ובכלל זה רכבי הפנאי הקטנים, רכבי הפנאי הקומפקטיים רכבי הפנאי הגדולים ורכבי הפנאי היוקרתיים. דגמים חדשים רבים הושקו גם בכל הקשור לקטגוריית רכבי המיני העירוניות אשר נחשבת מזה שנים רבות לקטגוריה חזקה ומתחזקת בעלת ביקוש רב בעיקר בקרב ציבור הנהגים הצעיר והתוסס המחפש אחר רכב קטן ונוח לנסיעה בתוך העיר. מנגד, על אף הציפיות הרבות והצהרותיהם של היצרנים השונים, ניתן לראות כי פחות מ-20% מהדגמים החדשים והמחודשים הינם רכבים חשמליים והיברידים ואף לא בטוח שכולם יגיעו לישראל.  
 
הדגמים החדשים שעתידים להגיע למחוזותינו עד סוף שנת 2017
על אף השקתם הרשמית של דגמים רבים המשתייכים לקטגוריות שונות רק בתחילת שנת 2018, את חלק מהדגמים ניתן להזמין כבר מאמצע שנת 2017. האפשרות להזמנת הדגמים עוד בטרם תמה שנת 2017 קיימת בטרה לאפשר לקהל הלקוחות להנות כבר בתחילת שנת 2018 מהדגמים החדשים ביותר. להן סקירה חלקית של דגמים נבחרים
אשר עתידים להגיע עוד סוף השנה הנוכחית- 

שברולט טראוורס- נציגתה של שברולט בקטגוריית רכבי הפנאי הגדולים מוצגת בדורה השני אשר הינו רכב חדש לכל דבר ועניין ובכלל זה עדכון עיצובי מעמיק, הוספתה של יחידה מנועית חדישה ומעבר לתיבת הילוכים מתקדמת בעלת תשעה הילוכים. 
יונדאי קונה- דגם חדש לחלוטין מבית היוצר של יונדאי, משתייך לקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים ומוצע עם יחידות הנעה גדולות מימדים הנפח של 2.0 ליטר לכל הפחות. דגם הקונה ישתייך ככל הנראה לחלק היקר של הסגמנט ויתחרה ברכבי הפנאי פרימיום המוכרים כיום.
מאזדה 2- מאזדה מציגה את הדגם האהוב בגרסה מעודכנת המתרכזת בפן הטכנולוגי וכוללת תוספות משמעותיות כגון מערכת GVC שתפקידה להפחית עומסי צד בעת ביצוע פניות, מערכות תאורת לד אדפטיביות, מסך מולטימדיה משופר ועיצוב מחודש של תא הנוסעים.
רנו קפצ'ור- הקפצ'ור, דגם הפנאי הקטן והותיק מוצג בגרסה מחודשת אשר כוללת שינויים עיצוביים במראה החיצוני ובתא הנוסעים שאיכות חומריו שופרו משמעותית והתווספו מערכות הבטיחות המעודכנות ביותר.
יונדאי i30- על אף שהדור החדש של המשפחתית האהובה מבית יונדאי הוצג ברחבי העולם כבר בשנה שעברה, הוא מגיע למחוזותינו רק בתחילת שנת 2018. חיצונית הדור החדש של דגם ה-i30 אינו מסגיר שינוי משמעותי אך מתחת למכסה המנוע מתקלה מנוע חדש לחלוטין אשא מחליף את המנוע המסורתי.
קיה סורנטו- גרסה מחודשת ומשודרגת לדגם הסורנטו המרשים אשר שמה דגש משמעותי על עדכונו של תא הנוסעים, איכות הנסיעה המשופרת ורשימת האבזור המעודכנת אשר כוללת שלל מערכות בטיחות מקוריות שלא הוצעו כחלק מחבילת הבסיס של הסורנטו עד היום. 
 
דגמים שיוצגו ברבעון הראשון של 2018 (ינואר עד מרץ)
יצרני רכב רכבים הציגו זה מכבר את הדגמים שעתידים להגיע למחוזותינו בתחילת שנת 2018. תחילת שנת 2018 עשויה להתאפיין בשטף רב של דגמים חדשים ומחודשים אשר עתידים יהיו לחזק את הקטגוריות המבוקשות ובעיקר את תחום הפנאי אשר ממשיך לצבור תאוצה רבה. להלן פירוט חלקי של מספר דגמים מובילים אשר עתידים להיות
מוצגים בגרסתם המחודשת-
סובארו XV- דגם ה-XV, רכב הפנאי הקומפקטי של סוברו עשוי להיות מושק בגרסתו השנייה אשר כמעט ולא תכלול שינויים עיצוביים חיצוניים אך תחשב לגרסה חדשה לחלוטין ותציע היצע מנועי בנזין אטמוספריים ייחודיים אשר מוכרים מדגמים נוספים של סובארו.
הונדה סיוויק טייפ R – הגרסה המשפחתית הקומפקטית לדגם הסיוויק האהוב עתידה להיות מוצעת עם יחידת הכוח אשר שירתה את דגם R היוצא, עם תיבת שישה הילוכים ידנית מלבד היצע התיבות הקיים ושלדה החדשה לחלוטין.
פורד פיסאטה –  בשנה שעברה הוצג דגם הפיאסטה בעולם בדורו השביעי, אשר חיזק את מעמדו כסופר מיני פופולארי במיוחד ובתחילת שנת 2018 צפוי הוא להגיע גם למחוזותינו. הדור החדש של דגם הפיאסטה מבוסס על הפלטפורמה של הדור הקודם אך מציג היצע מנועי חדיש אשר כולל יחידת הנעה קטנה אך עוצמתית. כמו כן לראשונה בתולדותיה עתידה להיות מוצעת הפיאסטה בגרסת פנאי מוגבהת וקשוחה.  
רנו מגאן RS – רנו משיקה את הדור החדש לחלוטין של דגם המגאן RS הקומפקטית עם מרכב חדש בן חמש דלתות (לעומת המרכב הקודם בן 3 הדלתות) ויחידת הנעה חדשה אשר כוללת מנוע בנפח של 1.8 ליטר. בהתאם להצהרתה של רנו, בהמשך השנה עשויה להיות מושקת גרסה נוספת חדשה- גרסת "טרופי", אשר תציע יחידת הנעה בעוצמה גבוה יותר של כ-300 כוח סוס.
ניסאן נווארה- אחרי שנעדר לחלוטין צפוי שיווקו של הטנדר מבית ניסאן, דגם הנווארה, להתחדש. בגרסתו החדשה מוצע הטנדר עם מנוע אדיר מימדים בן 2.3 ליטר דיזל בעל מדגש טורבו בודד או כפול ואופציה לבחירה בין שני סוגים של תיבות הילוכים ידנית או אוטומטית. 
קיה אופטימה היברידית- דגם מחודש של המשחתית הגדולה מבית היוצר של קיה, צפויה להיות משווקת עם יחידת הנעה היברידית אשר כוללת מנוע בנזין אטמוספרי בנפח אדיר של 2.0 ליטר וממנוע חשמלי נלווה המשודכים לתיבת שישה הילוכים אוטומטית-פלנטארית. בשלב הראשוני צפויה להגיע למחוזותינו הגרסה ההיברידית הסטנדרטית בלבד, ולא זו בעלת האפשרות להטענה על ידי מקור חשמלי.
 
הדגמים הלוהטים לשנת 2018 
רבים מיצרני הרכב עדכנו את השוק במגוון הדגמים הנוספים שצפויים הם להשיק במחצית השניה של שנת 2018 (החל מאפריל ועד דצמבר), חשוב לציין כי ככ שתאריך ההשקה רחוק מהצהרתו הרשמית של היצרן ייתכן שיתבצעו שינויים ועדכונים במפרט הדגמים ורשימת האבזור המוצעת במסגרתם. להלן מספר דוגמאות לדגמים שעתידים להיות מושקים בשנת 2018 כאמור:
הונדה CR-V – הדור חמישי לרכב הפנאי האהוב צפוי להיות מושק לקראת סוף שנת 2018. הדור החדש עתיד להיות גדול מקודמו אך קל ממנו במידה לא מבוטלת. דור זה הושק כבר בשוק האירופי וזכה לקבל יחידת הנעה בנפח של  1.5 ליטר טורבו וכמו כן גרסה היברידית נטענת-רשת בעלת מנוע בנזין בנפח 2.0 ליטר ושני מנועים חשמליים נוספים, אך טרם ברור האם גרסה זו תגיע לישראל.
מרצדס CLS – תערוכת הרכבים השנתית בלוס אנג'לס צפויה לכלול את הדור שלישי של דגם הקופה ארבע-דלתות, גרסה זו תתבסס על הפלטפורמה של דגם ה- E קלאס, ותציע את מיטב הטכנולוגיה המוכרת של מותג היוקרה.
אינפיניטי QX30 – דגם זה נחשב לגרסת פנאי לדגם הקומפקטי המוגבה מבית היוצר של אינפיניטי, ה- Q30. דגם זה כולל מרווח הגחון מוגדל אשר הורחב ב-20 ס"מ ועיצוב ייחודי בעל אלמנטים של ייחודיים האופייניים לקטגוריית רכבי הפנאי. הגרסה החדשה של QX30 עתידה להיות מוצעת בישראל בגרסת מנוע של  2.0 ליטר טורבו עם תיבת שבעה הילוכים בעלת מצמד כפול וטכנולוגיית הנעה כפולה.
הוספת תגובה
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות