ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ניסמו בייצור עצמי???

בכירים ביצרנית היפנית- ניסאן, חושפים כי ייתכן ו'ניסמו', החטיבה הספורטיבית של החברה, תייצר רכבי על באופן עצמאי, שלא יבוססו ל דגמיה של ניסאן.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |09/12/2015 |14:41 צפיות: 5614
seperator
כמעט כל יצרנית רכב כזו או אחרת, מחזיקה תחת חסותה חטיבת משנה ספורטיבית שמייצרת רכבי קצה על בסיס מכוניותיה של חברת האם. ניסמו, חטיבת הביצועים של ניסאן, ייתכן ותחל לייצר מכוניות על מבלי להתבסס על מכוניותיה של ניסאן, כמו בשנים הקודמות.
חטיבת הביצועים 'ניסמו' של ניסאן
חטיבת הביצועים 'ניסמו' של ניסאן
לפי דבריו של הירושי טאמורה, מומחה המותג של ניסאן, בסופו של דבר תיתכן האופציה כי ניסמו, חטיבת הביצועים תחת חסותה של ניסאן, תחל לייצר מכוניות על באופן עצמאי ולא תתבסס על מודלים קיימים של ניסאן. טאמורה מוסיף ואומר כי "ניסמו הוא מותג צעיר וכמו כל ילד צעיר, גם הוא צריך השגחה". על פי שורותיו האחרונים של המומחה, אפשר להסיק שלמרות כך שניסמו מתכננת ייצור עצמי של רכבים, ללא התלות בניסאן, חברת האם לא תרפה ידה מהר כל כך מתהליכי הפיתוח של ניסמו.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בוב לסלי, מנהל תכנית לפיתוח 'ניסמו' מוסר כי תכניותיה של ניסמו הן לא רק בנגזרת המציעה חבילות ספורטיביות לדגמיה של ניסאן, אלא להציג מגוון אפשרויות (סטנדרטיות), על מנת להגדיל את נפח המותג גם בשווקים וקהלים שאינם מחפשים רכבי קצה או חובבי ביצועים. 
 
חטיבת ניסמו של ניסאן, אוהבת "לשחק" עם דגמיה השונים של החברה ולהזריק להם מנועים עוצמתיים יותר ממה שמספקת ניסאן עצמה. כזכור, הפיתוח האחרון של ניסמו, שהבאנו אליכם, היה הניסאן פטרול שהושתל בו מנוע V8 בנפח 5.6 ליטר שמפיק 428 כוחות סוס ומומנט של 56 קג"מ. אך אין מדובר ברכב הקצה המדובר ביותר של תת היצרנית הזו. אמנם לא באופן מפתיע הדגם שזוכה להכי הרבה הכרה הוא הניסאן GT-R ניסמו, שכמובן צפויה להתחדש בדגם חדש בשנת 2020. סביר להניח שגם אז הדגם יקבל את 'עיטורי הניסמו' המפורסמים, בין אם ייוצר על ידיי ניסאן ובין אם ייוצר על ידיי ניסמו כחברה עצמאית.   
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות