ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מערכת צירים חדשה לפורשה

בתקופה האחרונה עולות ביקורות הנוגעות לכוח ההצמדה של הדגם החדש של הפורשה 911 GT3 RS. כעת מציגה היצרנית הגרמנית מערכת צירים חדשה עם יכולות הרמה והגוי לציר האחורי.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |22/10/2015 |14:07 צפיות: 3120
seperator
לפני כשבוע וחצי לערך, הבאנו לכם את הדגם החדש של הפורש 911 קאררה החדשה מביאה איתה יחידת יחידת הנעה מוגדשת חדשה. בדגמים הקודמים של פורשה, המנועים היו אטמוספיריים ובנפחים גדולים יחסית. כעת, השינוי שהיצרנית הביאה בכך שהצמידה מגדשי טורבו למנועים שלה, מה שאפשר לה להוריד את הנפחים ולהרים את ההספקים, זו בהחלט לא הייתה המילה האחרונה של פורשה.  
פורשה 911 GT3 RS
פורשה 911 GT3 RS
מערכת חדשה לפורשה
כחלק מהשינויים שהיצרנית מציעה ללקוחותיה, כעת היא משחררת סרטון שמדגים את השינוי האחרון שהיא עשתה. מדובר במערכת צירים שמסוגלת להרים את הציר הקדמי בכ- 40 מ"מ לטובת העברת הרכב פסי האטה בדרכים עירוניות. המערכת מופעלת בעזרת לחיצה כפתור מתוך הרכב ומאפשר נסיעה של עד 35 קמ"ש. לאחר מכן, המערכת מנמיכה חזרה את המרכב לגובה המקורי של הרכב באופן אוטומטי.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אופציית היגוי לציר אחורי
המערכת החדשה הזו של פורשה מתווספת לאופציית ההיגוי לציר האחורי שפורשה הציגה בכל דגמי הקאררה S שיצאו החל משנת 2016. מערכת ההיגוי לציר האחורי הייתה משויכת בעבר רק לדגמי הפורשה GT3, כעת היא  מוצעת בכל דגמי הקאררה S בתוספת תשלום כמובן.
 
בסרטונים הבאים מוצגים שתי המערכות החדשות של פורשה. המערכת המאפשרת היגוי בציר האחורי והמערכת המרימה את הציר הקדמי ב- 40 מ"מ.
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות