ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

כך חותכים עד 20% ממחירי המכוניות

היום, בתקופה שבה מכל שלט חוצות ניבט אלינו מבצע אחר לרכישת רכבים חדשים בהנחות של עשרות אחוזים, חשוב להצמד לפרטים שביניהם צריך להשוות.

מערכת auto1 |27/12/2011 |13:05 צפיות: 12953
seperator

הנתונים בשטח מראים, כי גם לאחר מתן הנחות של עשרות אחוזים במחירי הרכבים החדשים, עדיין בעלי סוכנויות למכירת רכבים מרוויחים מהמבצעים המיוחדים והעסקאות המוזלות. האותיות הקטנות מרמזות, כי ממילא הצרכן עלול לשלם עשרות אלפי שקלים יותר ממחירי הרכבים שעליהם הוא משלם, ונשאלת השאלה אם לא כדאי להמתין עם שאלת רכישת הרכב עד לקבלת הצעות מפתות כאלו או אחרות של חברות ליסינג למימון רכבים. הרווח בעסקה כזו הוא כפול- לא רק משום שהמחיר הינו נמוך, אלא גם משום שתנאי העסקה בחלוקה לתשלומים עתידה למתן את ההוצאה כולה.

רכב חדש במחיר חיסכון
רכב חדש במחיר חיסכון

איך עדיין נרשמים רווחים כשהמכוניות נמכרות בהנחה משמעותית?
מדובר ממילא במכוניות אשר לא היה בהן שימוש – ואפשר לציין שהן לא נסעו קילומטר אחד. מבחינה מכאנית, המכוניות חדשות לגמרי כשהן שייכות ליד הראשונה שהיא חברת הליסינג. יתכן שהן נמצאות מעט זמן על המגרשים בסניפי החברה או שהן נמכרות כמכוניות חדשות בצמוד לשנת הייצור שלהן או שעברה שנה בלבד ממועד ייצורן ישירות ללקוחות ובהסכמה של שתיקה מצד היבואנים – כשהן נמכרות במאותיהן לאורך תקופת מבצע קצרה.
רכב שבעליו חסכו
רכב שבעליו חסכו

להשיג מכונית מבוקשת בזול

בדרך כלל מחיריהן של מכוניות "רבות מכר" רק הולך ומאמיר עם הביקוש להן, אולם כאן ההיגיון הולך מעט אחרת: דווקא המכוניות המבוקשות יותר נמכרות בכמות רבה יותר ותחת "מסגרת של לחץ" - בתוך זמן קצר בלבד. זו שיטה שבה ניתן להגדיל את נפח המכירות ממילא, ועל אף שהרווח הוא קטן יותר ניתן להכפיל אותו ביותר מכוניות שנמכרו שהיה להן מחיר מפתה.

מה אומר הסבסוד הצולב?
כאשר הצרכן רוכש באופן ישיר מן היבואן רכב, הוא בדרך כלל ישלם סבסוד צולב, כלומר אמנם הלקוח ירכוש את הרכב במחיר מוזל, אולם ישלם יותר בתחום משיק – כמו "חוק כלים שלובים". זאת בעוד בחברות הליסינג מקור ההנחה הוא למעשה במחיר הנמוך ממילא שהן קונות את הרכבים מראש.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות