ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חבילת בטיחות מורחבת לטויוטה

טויוטה Safety Sense, חבילת הבטיחות המורחבת של טויוטה, הכוללת התראה על סטייה מנתיב ובלימה אוטומטית מתקדמת, מגיעה גם לדגמים הקטנים של טויוטה- ליאריס ולאייגו

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |10/08/2015 |14:07 צפיות: 1292
seperator
טויוטה הציגה לראשונה את חבילת הבטיחות שלה, הנקראת Toyota Safety Sense (TSS) בדגמים האחרונים שהשיקה- בטויוטה אוונסיס ובטויוטה אוריס החדשה. כעת, טויוטה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את אותה חבילת בטיחות גם לדגמים הקטנים יותר של היצרנית. חבילת ה TSS המוצעת אמנם בסיסית, אך כוללת בתוכה מערכת בלימה אוטומטית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה בפני התנגשות חזיתית.
טויוטה Safety Sense גם בדגמים הקטנים של טויוטה
טויוטה Safety Sense גם בדגמים הקטנים של טויוטה
מערכת קדם התנגשות
מערכת זו פועלה במהירויות שבין 30-80 קמ"ש. למעשה המערכת מתריעה לנהג על הסכנה המתקרבת וכאשר הנהג מגיב להתרעה ומתחיל ללחוץ על דוושת הבלם, המערכת עוזרת לו ובולמת את הרכב (בלימת חירום). במידה והמערכת התריעה לנהג, אך מסיבה זו או אחרת הנהג לא הגיב להתרעה, המערכת מפרשת כאי קיום סכנה וודאית ותאט את מהירות הנסיעה בכ- 30 קמ"ש. מערכת זו נכנסת לפעולה במהירויות של 12-80 קמ"ש.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה
המערכת הזו מזהה את סימון הנתיב בעזרת חיישנים ומתריעה לנהג כאשר הוא מתחיל "לפזול" לכיוון הנתיב השני, או כאשר הוא מתקרב לקו ההפרדה. סטייה מנתיב היא הגורם מספר אחת בעולם להתנגשויות, יותר מהתפרצות לצומת ויותר מחציית צומת באור אדום. התופעה מאופיינת בעיקר עקב עייפות הנהג או הסחות דעת כמו טלפון סלולארי.
גם טויוטה יאריס תהנה מהחבילה החדשה
גם טויוטה יאריס תהנה מהחבילה החדשה
פלוס קטן ליאריס
מעבר לכל מה שחבילת ה- TSS מציעה, הטויוטה יאריס נותנת פלוס קטן שמאופיין רק לה. היא מציעה בנוסף לכל מערכת אוטומטית המגבירה את אורות המעבר לאורות הדרך באופן אוטומטי. המערכת יודעת לבצע את המעבר מאורות מעבר לדרך בהתאם לסביבה, כך שהיא לא תסנוור את הנהגים הבאים מנגד.
כמובן שיבואני טויוטה משבחים את הפיתוח הבטיחותי הזה של טויוטה ומבטיחים לנו את כל הטוב הזה בדגמים המוצעים בארץ, מיד לאחר אישורם הטכני בישראל. 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
אלסקן - הטנדר החדש מבית רנו
טנדר חדש מבית רנו ושמו אלסקן, כןכן אתם קוראים נכון, היצרנית הותיקה עושה צעד נוסף הליגה של הגדולות ומעמידה גם היא טנדר איכותי וחזק המשלב יכולות של ממש לצעד אבזור ואיכות נסיעה
קרא את הכתבה

טויוטה קורולה 2017 במבחן רכב
לקראת שנת 2017 הציגו בטויוטה את המשפחתית הנמכרת ביותר בישראל. האמת שהפעם בחרו בחברה ללכת על המוכר והטוב ובצדק, וכך עם כמה שינויים בפנים הרכב הטויוטה תיתן לכם את מה שאתם אוהבים ועוד קצת.
קרא את הכתבה

נסיעת מבחן בתנאים משתנים ליונדאי i10
יונדאי i10 לא עוצרת בפיתוח ומגיעה להישגים מרשימים למדי במבחני דרך לנסיעה בינעירונית ועירונית ומציגה נסיעה איכותית ורגועה כזו שמזכירה מותגים אירופאים מובילים וותיקים, האם מדובר במהפכה של ממש או בהברקה חד פעמית?
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות