ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חבילת בטיחות מורחבת לטויוטה

טויוטה Safety Sense, חבילת הבטיחות המורחבת של טויוטה, הכוללת התראה על סטייה מנתיב ובלימה אוטומטית מתקדמת, מגיעה גם לדגמים הקטנים של טויוטה- ליאריס ולאייגו

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |10/08/2015 |14:07 צפיות: 3266
seperator
טויוטה הציגה לראשונה את חבילת הבטיחות שלה, הנקראת Toyota Safety Sense (TSS) בדגמים האחרונים שהשיקה- בטויוטה אוונסיס ובטויוטה אוריס החדשה. כעת, טויוטה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את אותה חבילת בטיחות גם לדגמים הקטנים יותר של היצרנית. חבילת ה TSS המוצעת אמנם בסיסית, אך כוללת בתוכה מערכת בלימה אוטומטית, התרעה על סטייה מנתיב ומערכת התרעה בפני התנגשות חזיתית.
טויוטה Safety Sense גם בדגמים הקטנים של טויוטה
טויוטה Safety Sense גם בדגמים הקטנים של טויוטה
מערכת קדם התנגשות
מערכת זו פועלה במהירויות שבין 30-80 קמ"ש. למעשה המערכת מתריעה לנהג על הסכנה המתקרבת וכאשר הנהג מגיב להתרעה ומתחיל ללחוץ על דוושת הבלם, המערכת עוזרת לו ובולמת את הרכב (בלימת חירום). במידה והמערכת התריעה לנהג, אך מסיבה זו או אחרת הנהג לא הגיב להתרעה, המערכת מפרשת כאי קיום סכנה וודאית ותאט את מהירות הנסיעה בכ- 30 קמ"ש. מערכת זו נכנסת לפעולה במהירויות של 12-80 קמ"ש.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה
המערכת הזו מזהה את סימון הנתיב בעזרת חיישנים ומתריעה לנהג כאשר הוא מתחיל "לפזול" לכיוון הנתיב השני, או כאשר הוא מתקרב לקו ההפרדה. סטייה מנתיב היא הגורם מספר אחת בעולם להתנגשויות, יותר מהתפרצות לצומת ויותר מחציית צומת באור אדום. התופעה מאופיינת בעיקר עקב עייפות הנהג או הסחות דעת כמו טלפון סלולארי.
גם טויוטה יאריס תהנה מהחבילה החדשה
גם טויוטה יאריס תהנה מהחבילה החדשה
פלוס קטן ליאריס
מעבר לכל מה שחבילת ה- TSS מציעה, הטויוטה יאריס נותנת פלוס קטן שמאופיין רק לה. היא מציעה בנוסף לכל מערכת אוטומטית המגבירה את אורות המעבר לאורות הדרך באופן אוטומטי. המערכת יודעת לבצע את המעבר מאורות מעבר לדרך בהתאם לסביבה, כך שהיא לא תסנוור את הנהגים הבאים מנגד.
כמובן שיבואני טויוטה משבחים את הפיתוח הבטיחותי הזה של טויוטה ומבטיחים לנו את כל הטוב הזה בדגמים המוצעים בארץ, מיד לאחר אישורם הטכני בישראל. 
אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות