ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ניהול ציי רכבים

גידול של כ – 15% מההכנסות של השכרות לכלי רכב שונים שמשתווה ל – 224 מיליון שקלים ועוד מספר נתונים עדיין לא הספיקו לחברת אלבר כדי לכסות על הוצאות המימון שעלו ב – 26% ברבעון האחרון של שנת 2011.

מערכת auto1 |15/12/2011 |13:05 צפיות: 12822
seperator

חברת אלבר, אחת החברות המובילות מבין חברות ליסינג ישראליות, פעילה במספר תחומי ליסינג – ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, ניהול של ציי רכבים לעסקים ולחברות – מיקור חיצוני לרכבים כששירותי הניהול נעשים לא על ידי קציני ביטחון רכב בחברות אלא על ידי מקור חיצוני,  שירותים להשכרת רכבים, מכירת רכבי ליסינג מיד שנייה, שירותים למימון רכבים, טרייד אין ועוד. חברת אלבר אחראית גם לשירותים המוצעים בליסינג גו מוקד גרירה, חילוץ, שירותי דרך, רכבים חלופיים ועוד.


הצעות מימון גם ללקוחות פרטיים
חלק מהצמיחה הגדולה של אלבר ברבען הזה נובע ממכירות של כלי רכב ללקוחות פרטיים. השנה, אלבר הכניסה ממכירת רכבים ברבעון זה כ – 193 מיליון שקלים, אשר מתורגמים באחוזים לכ – 46% מסך המחזור השנתי, ובכך ניתן לראות גידול של 1% בלבד אם משווים זאת לרבעון הקודם.

הכנסות מול הוצאות
הירידה ברווח הנקי של חברת אלבר נובעת בין השאר מקיזוז שבין הוצאות המימון לרכבים שעלתה ב – 26% וכן עליה באחוז הוצאות ניהול ציי הרכבים ב – 16%, אלו מתקזזים באלו ומעניקים תוצאה שלילית יחסית – ירידה של 5% ברווח הנקי, שמתורגמים ל – 8.5 מיליון שקלים.

אחזקות נוספות של החברה
חברת אלבר מוחזקת כמעט במלואה (99%) על ידי מר אלי אלעזרא,  כלומר אינה נסחרת בבורסה. יחד עם כן, יש בידה 11 סדרות של אגרות חוב שנסחרות וגורפות תשואה של 5.5% באופן ממוצע. היקף כולל לשווי אגרות החוב – 1.17 מיליארד שקלים. במהלך השנה, החברה גייסה כ – 490 מיליון דולר באמצעות אגרות חוב אשר מדורגות בדירוג A3 ואופק יציב. 

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות