ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פולקסוואגן שולטת בשוק

יצרנית הרכב הגרמנית, פולקסוואגן, מסיימת באווירה חגיגית את המחצית הראשונה של 2015 עם מעל 5 מיליון רכבים שנמכרו ומככבת בראש טבלת המכירות עד כה. מיד אחריה נמצאת טויוטה עם הישג הנמוך ב20,000 משל מובילת הטבלה. מקום שלישי- ג'נרל מוטורס עם 4.86 מיליון מסירות.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |30/07/2015 |19:22 צפיות: 3460
seperator
בשנים האחרונות הקונצרן הגרמני פולקסוואגן (Vag) נמצא בעלייה משמעותית כמעט בכל קטגוריה שניתנת לבחינה. במחצית הראשונה של שנת 2015, פולקסוואגן רשמו מספר מכירות מרשים של 5 מיליון וארבעים אלף כלי רכב שנמכרו. מיד אחריהם מככבת היצרנית טויוטה עם 5 מיליון ועשרים אלף מסירות. ההבדל בין פולקסוואגן לבין טויוטה בכמות המסירות, הוא כמעט אפסי ביחס לכמויות שנמדדו.
פולקסוואגן- מקום ראשון בטבלת המכירות העולמית
פולקסוואגן- מקום ראשון בטבלת המכירות העולמית
מספר המכירות של הקונצן כולל בתוכו גם את חברות המשאיות Man ו Scania שלא מזמן הצטרפו. לעומתו טויוטה, היא חברה הרבה יותר קטנה, מה שמגמד עוד יותר את ההבדל בניהם. היא מכילה בתוכה את החברות דיאטסו והינו (Hino). למרות הובלתן של שתי חברות אלה, נרשמה ירידה במכירות, גם בטויוטה וגם בפולקסוואגן, לעומת שנה שעברה. פולקסוואגן ספגה ירידה של כחצי אחוז לעומת אותה תקופה של שנה שעברה וטויוטה ספגה ירידה של כאחוז וחצי לעומת 2014. ג'נרל מוטורס נמצאת מאחוריהן עם 4.86 מיליון מסירות במחצית הראשונה של 2015, וגם היא ירדה ב 1.2 אחוז לעומת שנה שעברה.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
בשורה התחתונה, טויוטה יוצאת חזקה יותר מפולקסוואגן, שכן "נפגעה פחות", מבחינה יחסית, בעניין ירידת המכירות לעומת פולקסוואגן. כמו כן, כבר דיברנו על הבדלי הגדלים בין שתי החברות האלה. מה גם שנשארה מחציתה השנייה של שנת 2015, ועל פי התחזיות, לטויוטה יש פוטנציאל להיות ממוקמת בראש הטבלה, כמו שכבר קרה ב 2012.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות