ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג פרטי – פיתרון למימון רכב

לא כולם נולדו להורים עשירים, וגם מי שכן עושה את השיקולים הכלכליים שלו לרכישת רכב. ליסינג פרטי יכול להציע עסקה שמניחה את עניין המחיר המלא של הרכב בצד.

מערכת auto1 |13/12/2011 |13:05 צפיות: 13159
seperator

ליסינג פרטי הוא שם נרדף לרכישת רכב ללא צורך לשלם את מחירו המלא, אלא בפריסת תשלומים נוחה. זה מתחיל בהשוואת מחירים ועסקאות בחברות הליסינג השונות, מציאת העסקה המשתלמת ביותר, מציאת מקורות מימון לעסקה אם צריך וחישוב של העסקה לאורך מספר אפשרויות לפריסת תשלומים. ככל שיהיו יותר תשלומים יהיה יותר קל להחזיר את המחיר (פחות כסף בכל תשלום) אולם יש לקחת בחשבון את הריביות שנוספות לעניין, אל מול קיזוז המס, במידה והרכב מוכר לצרכי מס. נשמע כל כך נוח, שעכשיו מתחילים לחפש את ה"Catch" - . 

מימון לליסינג פרטי
מימון לליסינג פרטי

תשלומים קבועים מראש
התשלומים הקבועים מראש יכולים להיות גם חרב פיפיות, משום שהיחס הפוך בין מספר התשלומים לריביות הצמודות אליהם. בקשו את התשלומים שמחושבים לכם מדי חודש במחיר מלא, כך שזה יאפשר לכם לעשות חישוב של כל ההוצאות החודשיות כולל ביטוח (אם אינו כלול במחיר עסקת הליסינג) והבינו אם זה משתלם לעשות עסקת ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני שבו אפשר לרכוש בסיום התוכנית את הרכב. כשההוצאה החודשית ידועה מראש ישנה הקלה.

בחרו את הרכב שלכם
בדרך כלל ישנם דגמים שנפוצים אצל חברות הליסינג יותר, וזאת משום שהן רוכשות מלכתחילה דגמים שמיועדים לצורכי ליסינג. מדובר בדגמים שאינם המפוארים ביותר (יש מספר דגמים לכל רכב), אולם הם דגמים חדשים שלא השתמשו בהם , או רכבים שהיו בדרך כלל בשימוש נהג בודד לאורך שנות הליסינג, לכן זה רכב בן 2-4 שנים בדרך כלל, או רכב משומש שהגיע לסוכנות והוא מתוחזק.

הסתיים החוזה? תם השימוש ברכב, או שלא
במידה ומסתיים החוזה לחכירה או לליסינג פרטי והמשתמש שבו "מתאהב" ברכב עד כדי כך שהוא מעוניין לרכוש אותו, ישנם מסלולים שבהם ניתן מראש להחליט שהרכב יועמד לרכישה (בליסינג מימוני) תמורת סכום קטן יחסית, היות ומרבית הסכום מקוזז מכספי התשלומים הקודמים.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות