ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ליסינג משתלם לחברות

ליסינג לחברות היא שיטה להחכרת רכבים חדשים לאורך תקופת זמן ארוכה. מדובר בהטבה לעובדים אשר כבר מזה זמן רב נמצאת בתאוצה, ומאפשרת להם יתרונות רבים.

מערכת auto1 |12/12/2011 |13:05 צפיות: 13126
seperator

שוק הרכב הוא גיזת זהב שעל פניה מתנהלים עסקים שונים שקשורים ברכב – בעולם ובארץ: עולם הליסינג, ביטוחים לרכב ושירותים נלווים שעונים על כל מה שנלווה לעניין: מוסכים, מכוני רישוי ועוד. ככל שישנה רמת חיים הולכת ועולה בארץ לצד צורך ועניין באחזקה של לפחות רכב אחד בכל בית אב שמסמל סטאטוס, כך שוק הרכב מתפתח ונוצרות הזדמנויות שונות שבאות לקראת הלקוח, בעיקר בתחום הליסינג כאשר הוא מציע עד 100% מימון, ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי. כשמדובר בליסינג לחברות, חלק מהנטל מוטל גם על כתפי מקום העבודה, מה שמעניק מצד אחד הטבה לעובדים ומצד שני לא פוטר אותם מאחריות לגביו.

ליסינג משתלם לעסקים
ליסינג משתלם לעסקים

ליסינג – עושר מחשבתי
רכבים שנועדו לליסינג נרכשים בכמויות על ידי חברות ליסינג ואלו מחכירות את הרכבים לחברות. חברות וארגוני עובדים מעדיפים כיום שלא להשקיע כספים רבים ברכישת הרכבים שייועדו לשימוש העובדים, אלא לשלם פחות עבור רכבים חדשים ומתחדשים כל שלוש שנים פחות או יותר, וכך העובדים נהנים מתנאי אחזקה מיוחדים, מאחריות עקבית לרכבים וההוצאות הופכות משתלמות יותר, ככל שישנם פתרונות ליסינג שונים.

ליסינג תפעולי או מימוני?
החברה יכולה לבנות עסקה עם חברת הליסינג שבה היא רוכשת את הרכב בתנאי מימון נוחים, או לגבש עסקת ליסינג תפעולי, כלומר – לא רוכשים את הרכב, רק משתתפים בשכירות של הרכב ביחד עם העובד, על מנת שזה יהיה יכול לקבל הטבה ותנאים טובים באחזקת הרכב. הכול תלוי בבחירת החברה או הארגון, או לפי היכולת הכלכלית, שכן בדרך כלל אם מדובר בליסינג מימוני לרכבים רבים, ישנו צורך לשלם סכום התחלתי עבור כל רכב שלגביו ניתנת הלוואה.

מהי כמות הרכבים הרצויה?
חלק משיקולי החברה יכולים להיות כמות הרכבים הרצויה; באם מדובר על כמות רבה של רכבים, ניתן להפעיל את הליסינג התפעולי, אולם אם מדובר על כמות קטנה של רכבים, אפשר יהיה לעמוד בהוצאות הראשוניות של הפקדה התחלתית לטובת חברת הליסינג, על מנת שהנכס יעבור בתום התקופה להיות של החברה בתוספת תשלום קבועה וידועה מראש.

אהבת את הכתבה? קרא גם את:
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
דגמי 2018 החדשים בעולם הרכב
קרא את הכתבה

"השקט שלפני הסערה" – אופנועי ZERO בישראל 2017
האופנוע פועל ומוכן להטיס אותי, אני רוצה להקשיב לציפורים, לתנועה ולשכן שצועק על כלב נובח. לשקט שלפני הסערה. אופנועי הזירו החדשים מגיעים לישראל, וכתבנו כאן כדי להסביר לכם הכל.
קרא את הכתבה

יונדאי מציגה: העתיד כבר כאן
נעים להכיר, יונדאי איוניק, הרכב המשפחתי וההיברידי החדש של יונדאי שאמור להיות הצעד הבא בעולם הרכב, נחת בישראל.
קרא את הכתבה

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות